18 Nisan 2024 Perşembe
ads
DOLAR 32.50 ₺
EURO 34.75 ₺
STERLIN 40.47 ₺
ALTIN 2,488.02 ₺
BTC 62,848.43 $
ETH 3,048.14 $
BİST 9,502.52

Futbolda haftanın programı

FUTBOL 3088
Yayınlama: 24 Mart 2023 Cuma 11:53 Kaynak: Haber Merkezi

Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Spor Toto 1. Lig ve TFF 2. Lig'de 28. hafta, TFF 3. Lig'de de 25. hafta maçları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto 1. Lig

24 Mart Cuma

20.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

20.00 Samsunspor-Altınordu (Samsun Yeni 19 Mayıs)

25 Mart Cumartesi:

13.30 Keçiörengücü-Gençlerbirliği (Aktepe)

13.30 Tuzlaspor-Göztepe (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Altay-Manisa FK (Alsancak Mustafa Denizli)

26 Mart Pazar:

13.30 Bodrumspor-Erzurumspor FK (Bodrum İlçe)

19.00 Eyüpspor-Çaykur Rizespor (Eyüp)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup

25 Mart Cumartesi:

14.00 Menemen FK-Isparta 32 Spor (Menemen İlçe)

14.00 Düzcespor-Arnavutköy Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

14.00 24 Erzincanspor-Şanlıurfaspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

14.00 İnegölspor-Somaspor (İnegöl İlçe)

14.00 Bayburt Özel İdare-Nazilli Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

14.00 Tarsus İdman Yurdu-Bursaspor (Tarsus İlçe)

14.00 Ankaraspor-Afyonspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Esenler Erokspor-Batman Petrolspor (Esenler Erokspor)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Çorum FK (Diyarbakır)

Kırmızı Grup

25 Mart Cumartesi:

14.00 1461 Trabzon-Ankara Demirspor (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 Fethiyespor-Kocaelispor (Fethiye İlçe)

14.00 Pazarspor-Kırşehir FK (Pazar)

14.00 Balıkesirspor-Serik Belediyespor (Balıkesir Atatürk)

14.00 Uşakspor-Sarıyer (Uşak 1 Eylül)

14.00 Kırklarelispor-Bucaspor 1928 (Kırklareli Atatürk)

14.00 Vanspor-Karacabey Belediyespor (Van Atatürk)

14.00 Zonguldak Kömürspor-Etimesgut Belediyespor (Karaelmas K. Köksal)

TFF 3. Lig

1. Grup

25 Mart Cumartesi:

14.00 Belediye Derincespor-52 Orduspor (Belediye Derincespor Doğal Çim)

14.00 Hacettepe 1945-Amasyaspor (Çubuk İlçe)

26 Mart Pazar:

14.00 1922 Konyaspor-Çatalcaspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Yomraspor (Faruk Çelik)

14.00 Eskişehirspor-1954 Kelkit Belediyespor (Eskişehir Yeni)

14.00 Edirnespor-Karşıyaka (Edirne 25 Kasım)

14.00 Elazığspor-Belediye Kütahyaspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Yeni Mersin İdmanyurdu (Nevşehir Gazi)

14.00 Şile Yıldızspor-Ağrı 1970 (Şile)

2. Grup

25 Mart Cumartesi:

14.00 Bayrampaşa-Ayvalıkgücü Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

26 Mart Pazar:

14.00 Iğdır FK-Bulvarspor (Iğdır Şehir)

14.00 Ofspor-Eynesil Belediyespor (Of İlçe)

14.00 Karaman FK-Ergene Velimeşespor (Kemal Kaynaş)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-23 Elazığ FK (Darıca)

3. Grup:

25 Mart Cumartesi:

14.00 Akhisarspor-Siirt İl Özel İdare (Spor Toto Akhisar)

26 Mart Pazar:

14.00 Muş 1984 Muşspor-Efeler 09 FK (Muş Şehir)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Dağılgan)

14.00 Artvin Hopaspor-Niğde Anadolu FK (Hopa İlçe)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Bergama Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Bursa Yıldırımspor-Sapanca Gençlikspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

14.00 Kepez Belediyespor-Çankaya FK (Kepez Hasan Doğan)

 
İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme