16 Haziran 2024 Pazar
ads
DOLAR 32.79 ₺
EURO 35.16 ₺
STERLIN 41.61 ₺
G.ALTIN 2,459.44 ₺
BTC 66,134.11 $
ETH 3,562.19 $
BİST 10,471.32

Futbolda haftanın programı

FUTBOL 3021
Yayınlama: 17 Mart 2023 Cuma 11:24 Kaynak: Haber Merkezi

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

SÜPER LİG:

17 Mart Cuma:

20.00 Konyaspor-Galatasaray (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

18 Mart Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Ümraniyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Adana Demirspor-Antalyaspor (Yeni Adana)

19.00 Beşiktaş-İstanbulspor (Vodafone Park)

19 Mart Pazar:

16.00 Sivasspor-Ankaragücü (Sivas 4 Eylül)

16.00 Fatih Karagümrük-Başakşehir (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Alanyaspor-Fenerbahçe (Kırbıyık Holding)

SPOR TOTO 1. LİG

17 Mart Cuma:

20.00 Altınordu-Tuzlaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

18 Mart Cumartesi:

16.00 Çaykur Rizespor-Altay (Çaykur Didi)

19.00 Gençlerbirliği-Yılport Samsunspor (Eryaman)

19 Mart Pazar:

13.30 Manisa FK-Eyüpspor (Mümin Özkasap)

16.00 Boluspor-Keçiörengücü (Bolu Atatürk)

19.00 Pendikspor-Denizlispor (Pendik)

20.00 Sakaryaspor-Bodrumspor (Yeni Sakarya Atatürk)

TFF 2. LİG:

Beyaz Grup

19 Mart Pazar:

13.00 KArnavutköy Belediyespor-24 Erzincanspor (Bolluca)

14.00 Isparta 32 Spor-Düzcespor (Isparta Atatürk)

14.00 Çorum FK-Sivas Belediyespor (Çorum Şehir)

14.00 Afyonspor-Esenler Erokspor (Zafer)

14.00 Bursaspor-Ankaraspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

14.00 Nazilli Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu (Nazilli İlçe)

14.00 Somaspor-Bayburt Özel İdare (Soma Atatürk)

14.00 Şanlıurfaspor-İnegölspor (11 Nisan)

14.00 Batman Petrolspor-Amed Sportif Faaliyetler (Batman)

Kırmızı Grup

19 Mart Pazar:

14.00 Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Kastamonuspor-1461 Trabzon (Gazi)

14.00 Sarıyer-Bucaspor 1928 (Yusuf Ziya Öniş)

14.00 Serik Belediyespor-Uşakspor (Serik İsmail Oğan)

14.00 Kırşehir FK-Balıkesirspor (Kırşehir Ahi)

14.00 Kocaelispor-Pazarspor (Kocaeli)

14.00 Ankara Demirspor-Fethiyespor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 İskenderunspor-Kırklarelispor (Eyüp)

TFF 3. LİG:

1. Grup:

18 Mart Cumartesi:

14.00 52 Orduspor-Nevşehir Belediyespor (Yeni Ordu)

14.00 Karşıyaka-Eskişehirspor (Alsancak Mustafa Denizli)

19 Mart Pazar:

14.00 Amasyaspor-Şile Yıldızspor (12 Haziran)

14.00 ğrı 1970-1922 Konyaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 Çatalcaspor-Belediye Derincespor (Çatalca İzettin)

14.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Entegre Solar Elazığspor (Mersin)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Kelkit)

14.00 Yomraspor-Hacettepe 1945 (Yomra İlçe)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Edirnespor (Dumlupınar)

2. Grup:

18 Mart Cumartesi:

14.00 Bulvarspor-Ofspor (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

19 Mart Pazar:

14.00 23 Elazığ FK-Turgutluspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Kuşadasıspor (Başpınar)

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.00 Ergene Velimeşespor-Bayrampaşa (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Eynesil Belediyespor-Karaman FK (Vakfıkebir)

3. Grup

19 Mart Pazar:

13.00 Siirt Özel İdaresi-Büyükçekmece Tepecikspor (Siirt Atatürk)

14.00 Bergama Belediyespor-Kepez Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

14.00 Niğde Anadolu FK-68 Aksaray Belediyespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşıspor Faaliyetleri-Akhisarspor (Beyoğlu)

14.00 Çankaya FK-Artvin Hopaspor (Osmanlı)

14.00 Efeler 09 Spor-Erbaaspor (Adnan Menderes)

14.00 Fatsa Belediyespor-Muş 1984 Muşspor (Fatsa İlçe)

 
İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme