25 Mayıs 2024 Cumartesi
ads
DOLAR 32.25 ₺
EURO 35.00 ₺
STERLIN 40.74 ₺
ALTIN 2,418.47 ₺
BTC 69,043.05 $
ETH 3,750.25 $
BİST 10,160.25

Futbolda haftanın programı

FUTBOL 3243
Yayınlama: 3 Şubat 2023 Cuma 12:49 Kaynak: Haber Merkezi

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Programı şöyle:

Süper Lig:

4 Şubat Cumartesi:

13.30 Ankaragücü-Fatih Karagümrük (Eryaman)

16.00 Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

19.00 Antalyaspor-Gaziantep FK (Corendon Airlines Park Antalya)

5 Şubat Pazar:

13.30 İstanbulspor-Alanyaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Hatayspor-Kasımpaşa (Yeni Hatay)

19.00 Galatasaray-Trabzonspor (Nef)

6 Şubat Pazartesi:

17.00 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

20.00 Fenerbahçe-Konyaspor (Ülker)

20.00 Giresunspor-Kayserispor (Çotanak Spor Kompleksi)

Spor Toto 1. Lig:

3 Şubat Cuma:

20.00 Altay-Adanaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

4 Şubat Cumartesi:

13.30 Erzurumspor FK-Tuzlaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Bandırmaspor-Denizlispor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Boluspor-Pendikspor (Bolu Atatürk)

19.00 Rizespor-Yeni Malatyaspor (Çaykur Didi)

5 Şubat Pazar:

13.30 Manisa FK-Samsunspor (Mümin Özkasap)

16.00 Gençlerbirliği-Göztepe (Eryaman)

19.00 Sakaryaspor-Ankara Keçiörengücü (Yeni Sakarya Atatürk)

6 Şubat Pazartesi:

20.00 Eyüpspor-Bodrumspor (Eyüp)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup

4 Şubat Cumartesi:

13.00 Somaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Soma Atatürk)

14.00 Şanlıurfaspor-Esenler Erokspor (11 Nisan)

14.00 Arnavutköy Belediyespor-Ankaraspor (Bolluca)

14.00 Isparta 32 Spor-Tarsus İdman Yurdu (Isparta Atatürk)

14.00 Menemen FK-Bayburt Özel İdare (Menemen İlçe)

14.00 Düzcespor-İnegölspor (Düzce 18 Temmuz)

14.00 Afyonspor-Batman Petrolspor (Zafer)

14.00 Bursaspor-Çorum FK (Bursa Büyükşehir Belediye)

5 Şubat Pazar:

14.00 Nazilli Belediyespor-Sivas Belediyespor (Nazilli İlçe)

Kırmızı Grup

4 Şubat Cumartesi:

14.00 İskenderunspor-1461 Trabzon (Kırıkhan İlçe)

14.00 Vanspor-Adıyaman FK (Van Atatürk)

14.00 Kırşehir Futbol-Serik Belediyespor (Kırşehir Ahi)

14.00 Kocaelispor-Sarıyer (Kocaeli)

14.00 Ankara Demirspor-Bucaspor 1928 (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Kastamonuspor-Uşakspor (Gazi)

14.00 Etimesgut Belediyespor-Balıkesirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Karacabey Belediyespor-Pazarspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Diyarbekirspor-Fethiyespor (Diyarbakır)

14.00 Zonguldak Kömürspor-Kırklarelispor (Karaelmas K. Köksal)

TFF 3. Lig:

1. Grup:

4 Şubat Cumartesi:

14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Karşıyaka (Şile)

5 Şubat Pazar:

13.00 Edirnespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Edirne 25 Kasım)

14.00 Entegre Solar Elazığspor-BC Group Ağrı 1970 (Elazığ Doğukent)

14.00 Belediye Kütahyaspor-İdaş Çatalcaspor (Dumlupınar)

14.00 Belediye Derincespor-Yomraspor (Belediye Derincespor Doğal Çim)

14.00 Exenpay Yeni Mersin İdmanyurdu-52 Orduspor (Mersin)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Amasyaspor FK (Nevşehir Gazi)

14.00 1922 Konyaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Hacettepe 1945-Eskişehirspor (Osmanlı)

2. Grup:

4 Şubat Cumartesi:

14.00 Orduspor 1967-Turgutluspor (Yeni Ordu)

5 Şubat Pazar:

14.00 Kuşadasıspor-Eynesil Belediyespor (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Ergene Velimeşespor (Başpınar)

14.00 Iğdır FK-Darıca Gençlerbirliği (Iğdır Şehir)

14.00 Ofspor-23 Elazığ FK (Of İlçe)

14.00 Karaman FK-Kahramanmaraşspor (Kemal Kaynaş)

14.00 Bayrampaşa-Alanya Kestelspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Kınay Bulvarspor (Gümüşhane Yenişehir)

3. Grup

5 Şubat Pazar:

13.00 68 Aksaray Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Dağılgan)

14.00 Fatsa Belediyespor-Bergama Belediyespor (Fatsa İlçe)

14.00 Kepez Belediyespor-Sapanca Gençlikspor (Kepez Hasan Doğan)

14.00 Akhisarspor-Efeler 09 (Spor Toto Akhisar)

14.00 Niğde Anadolu FK-Çankaya FK (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

14.00 Artvin Hopaspor-Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri (Hopa İlçe)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Osmaniyespor FK (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Malatya Arguvanspor-Erbaaspor (Arguvan İlçe)

Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu

5 Şubat Pazar:

12.00 Fatih Vatanspor-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Fatih Mimar Sinan)

12.00 Beşiktaş-Hatayspor (Fulya Hakkı Yeten)

12.00 Hakkarigücü-ALG Spor (Merzan Şehir)

14.30 Dudullu-Wulfz Fatih Karagümrük (Dudullu)

B Grubu

5 Şubat Pazar:

12.00 Konak Belediyespor-Trabzonspor (Atatürk 1 Nolu Yan Saha)

12.00 Ataşehir Belediyespor-Fenerbahçe (İBB Esatpaşa)

12.00 Kireçburnu-Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET (Çayırbaşı)

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-1207 Antalyaspor (Amedspor Tesisleri Sentetik Saha)

13.00 Adana İdmanyurduspor-Galatasaray (Muharrem Gülergin)

 
İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme