19 Temmuz 2024 Cuma
ads
DOLAR 33.11 ₺
EURO 36.07 ₺
STERLIN 42.85 ₺
G.ALTIN 2,575.88 ₺
BTC 64,166.67 $
ETH 3,426.31 $
BİST 11,099.29

Futbolda haftanın programı

FUTBOL 3324
Yayınlama: 27 Ocak 2023 Cuma 13:15 Kaynak: Haber Merkezi

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Süper Lig

27 Ocak Cuma

20.00 Beşiktaş-Corendon Alanyaspor (Vodafone Park)

28 Ocak Cumartesi

13.30 Sivasspor-Adana Demirspor (Yeni Malatya)

16.00 Hatayspor-Trabzonspor (Yeni Hatay)

16.00 Ankaragücü-Gaziantep FK (Eryaman)

19.00 Antalyaspor-Ümraniyespor (Corendon Airlines Park Antalya)

19.00 Giresunspor-Galatasaray (Çotanak Spor Kompleksi)

29 Ocak Pazar:

13.30 İstanbulspor-Kayserispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Başakşehir-Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe- Kasımpaşa (Ülker)

1. Lig

27 Ocak Cuma:

20.00 Göztepe-Bandırmaspor (Gürsel Aksel-Ev sahibi takım seyircisiz)

28 Ocak Cumartesi

13.30 Tuzlaspor- Sakaryaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Altınordu-Boluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Pendikspor- Gençlerbirliği (Pendik)

29 Ocak Pazar:

13.30 Adanaspor-Bodrumspor (Yeni Adana)

13.30 Keçiörengücü- Altay (Aktepe)

16.00 Yeni Malatyaspor- Eyüpspor (Yeni Malatya)

19.00 Denizlispor- Manisa FK (Denizli Atatürk)

30 Ocak Pazartesi:

20.00 Samsunspor-Erzurumspor FK (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

28 Ocak Cumartesi:

14.00 İnegölspor-24 Erzincanspor (İnegöl İlçe)

14.00 Ankaraspor- Isparta 32 (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

29 Ocak Pazar:

14.00 Bayburt Özel İdare-Düzcespor (Bayburt Genç Osman)

14.00 Tarsus İdmanyurdu-Menemen FK (Tarsus İlçe)

14.00 Esenler Erokspor-Arnavutköy Belediyespor (Esenler Erokspor)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler- Şanlıurfaspor (Diyarbakır)

14.00 Sivas Belediyespor-Somaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Çorum FK-Nazilli Belediyespor (Çorum Şehir)

14.00 Batman Petrolspor-Bursaspor (Batman-Ev sahibi takım seyircisiz)

Kırmızı Grup:

29 Ocak Pazar:

13.00 Fethiyespor-İskenderunspor (Fethiye İlçe)

14.00 Pazarspor-Diyarbekirspor (Pazar İlçe)

14.00 Balıkesirspor-Karacabey Belediyespor (Balıkesir Atatürk)

14.00 Uşakspor-Etimesgut Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

14.00 Bucaspor 1928-Kastamonuspor (Yeni Buca)

14.00 Sarıyer- Ankara Demirspor (Yusuf Ziya Öniş-Ev sahibi takım seyircisiz)

14.00 Serik Belediyespor-Kocaelispor (Serik İsmail Oğan)

14.00 Kırklarelispor- Kırşehir FK (Kırklareli Atatürk)

14.00 Adıyaman FK- Zonguldak Kömürspor (Adıyaman Atatürk)

14.00 1461 Trabzon FK-Vanspor (Ortahisar Yavuz Selim)

TFF 3. Lig

1. Grup:

28 Ocak Cumartesi:

14.00 Karşıyaka-1922 Konyaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Çatalcaspor-Yeni Mersin İdmanyurdu (Çatalca İzzettin)

29 Ocak Pazar:

13.00 Amasyaspor FK-Solar Elazığspor (12 Haziran)

14.00 Eskişehirspor-Şile Yıldızspor (Eskişehir Yeni-Ev sahibi takım seyircisiz)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Belediye Derincespor (Kelkit İlçe)

14.00 Yomraspor- Nevşehir Belediyespor (Yomra İlçe)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Hacettepe 1945 (Faruk Çelik)

14.00 Ağrı 1970- Belediye Kütahyaspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 52 Orduspor- Edirnespor (Yeni Ordu)

2. Grup:

28 Ocak Cumartesi:

14.00 Bulvarspor-Kuşadasıspor (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

14.00 Alanya Kestelspor- Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Alanya Milli Egemenlik)

29 Ocak Pazar:

14.00 Ergene Velimeşespor- Ayvalıkgücü Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Eynesil Belediyespor- Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Vakfıkebir İlçe)

14.00 Kahramanmaraşspor- Bayrampaşaspor (Merkez Spor Kompleksi)

14.00 23 Elazığ FK- Karaman FK (Elazığ Doğukent)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Ofspor (Darıca İlçe)

14.00 Turgutluspor-Iğdır FK (Turgutlu 7 Eylül-Ev sahibi takım seyircisiz)

3. Grup:

29 Ocak Pazar:

13.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-68 Aksaray Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

14.00  Erbaaspor-Akhisarspor (Erbaa İlçe)

14.00 Osmaniyespor FK- Kepez Belediyespor (7 Ocak)

14.00 Sapanca Gençlikspor- Artvin Hopaspor (Sapanca Atatürk)

14.00 Bergama Belediyespor- Niğde Anadolu FK (Bergama 14 Eylül)

14.00 Bursa Yıldırımspor-Malatya Arguvanspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

14.00 Siirt İl Özel İdaresi- Fatsa Belediyespor (Siirt Atatürk)

14.00 Çankaya FK- Muş 1984 Muşspor (Osmanlı)

14.00 Efeler 09 FK- Büyükçekmece Tepecikspor (Adnan Menderes)

Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu:

29 Ocak Pazar:

12.00 ALG Spor-Altay (Batur)

12.00 Fatih Karagümrük-Hakkarigücü (Vefa)

14.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Dudullu (Şehit Vefa Karakurdu)

14.00 Hatayspor-Fatih Vatanspor (Yeni Hatay)

B Grubu:

28 Ocak Cumartesi:

13.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Konak Belediyespor (Osmanlı)

14.00 Fenerbahçe- Kireçburnu (Beylerbeyi 75. Yıl)

29 Ocak Pazar:

12.00 Galatasaray-Amed Sportif Faaliyetler (Florya Metin Oktay Tesisleri)

12.00 Trabzonspor-Adana İdmanyurduspor (Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri)

12.00 1207 Antalyaspor- Ataşehir Belediyespor (Zeytiköy 2 Nolu Saha)

 
İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme