FUTBOL
Giriş Tarihi : 20-01-2023 13:33   Güncelleme : 20-01-2023 13:42

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecekç

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig:

20 Ocak Cuma:

20.00 Adana Demirspor-Giresunspor (Yeni Adana)

21 Ocak Cumartesi:

16.00 Kasımpaşa-Başakşehir (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Galatasaray-Antalyaspor (Nef)

22 Ocak Pazar:

13.30 Gaziantep FK-Sivasspor (Kalyon)

16.00 Alanyaspor-Fatih Karagümrük (Kırbıyık Holding)

16.00 Kayserispor-Beşiktaş (RHG EnerTürk Enerji)

19.00 Trabzonspor-İstanbulspor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

23 Ocak Pazartesi:

20.00 Konyaspor-Ankaragücü (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

20.00 Ümraniyespor- Fenerbahçe (Ümraniye Belediyesi Şehir)

Spor Toto 1. Lig

20 Ocak Cuma:

20.00 Sakaryaspor- Altınordu (Yeni Sakarya Atatürk)

21 Ocak Cumartesi:

13.30 Erzurumspor FK-Göztepe (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Bandırmaspor-Tuzlaspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Gençlerbirliği-Boluspor (Eryaman)

19.00 Altay- Pendikspor (Alsancak Mustafa Denizli)

22 Ocak Pazar:

13.30 Bodrumspor-Keçiörengücü (Bodrum İlçe)

16.00 Eyüpspor-Samsunspor (Eyüp)

19.00 Adanaspor- Yeni Malatyaspor (Yeni Adana)

23 Ocak Pazartesi:

20.00 Rizespor-Denizlispor (Çaykur Didi)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

22 Ocak Pazar:

14.00 24 Erzincanspor-Bayburt Özel İdare (Erzincan 13 Şubat Şehir)

14.00 Bursaspor-Afyonspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

14.00 Nazilli Belediyespor-Batman Petrolspor (Nazilli İlçe)

14.00 Somaspor-Çorum FK (Soma Atatürk)

14.00 Şanlıurfaspor-Sivas Belediyespor (11 Nisan)

14.00 Arnavutköy Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Bolluca)

14.00 Isparta 32-Esenler Erokspor (Isparta Atatürk)

14.00 Menemen FK-Ankaraspor (Menemen İlçe)

14.00 Düzcespor-Tarsus İdmanyurdu (Düzce 18 Temmuz)

Kırmızı Grup:

21 Ocak Cumartesi:

14.00 Ankara Demirspor-Serik Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Karacabey Belediyespor- Uşakspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker)

22 Ocak Pazar:

14.00 Zonguldak Kömürspor- 1461 Trabzon FK (Karaelmas K.Köksal)

14.00 Kocaelispor- Kırşehir FK (Kocaeli)

14.00 Kastamonuspor-Sarıyer (Gazi)

14.00 Etimesgut Belediyespor- Bucaspor 1928 (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Diyarbekirspor-Balıkesirspor (Diyarbakır)

14.00 İskenderunspor- Pazarspor (Kırıkhan İlçe)

14.00 Vanspor-Fethiyespor (Van Atatürk)

14.00 Adıyaman FK-Kırklarelispor (Adıyaman Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup:

21 Ocak Cumartesi:

14.00 Belediye Derincespor-Karşıyaka (Belediye Derince Doğal Çim)

14.00 52 Orduspor-Çatalcaspor (Yeni Ordu)

22 Ocak Pazar:

13.00 Şile Yıldızspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şile)

14.00 Edirnespor-Hacettepe 1945 (Edirne 25 Kasım)

14.00 Nevşehir Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Nevşehir Gazi-Ev sahibi takım seyircisiz)

14.00 1922 Konyaspor- Eskişehirspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-BC Group Ağrı 1970 (Mersin)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Amasyaspor FK (Dumlupınar)

14.00 Elazığspor-Yomraspor (Elazığ Doğukent)

2. Grup:

21 Ocak Cumartesi:

14.00 Bayrampaşaspor-23 Elazığ FK (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Kuşadasıspor-Alanya Kestelspor (Kuşadası Özer Türk)

22 Ocak Pazar:

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Eynesil Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.00 Iğdır FK-Orduspor 1967 (Iğdır Şehir)

14.00 Ofspor-Turgutluspor (Of İlçe)

14.00 Karaman FK-Darıca Gençlerbirliği (Kemal Kaynaş)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Kahramanmaraşspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Bulvarspor (Başpınar)

3. Grup:

21 Ocak Cumartesi:

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Erbaaspor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Akhisarspor-Bursa Yıldırımspor (Spor Toto Akhisar)

22 Ocak Pazar:

14.00 Niğde Anadolu FK-Siirt İl Özel İdaresi (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa İlçe)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Sapanca Gençlikspor (Dağılgan)

14.00 Kepez Belediyespor-Efeler 09 FK (Kepez Hasan Doğan)

14.00 Muş 1984 Muşspor-Malatya Arguvanspor (Muş Şehir)

14.00 Artvin Hopaspor-Osmaniyespor FK (Hopa İlçe)

14.00 Çankaya FK-Bergama Belediyespor (Osmanlı)

Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu:

22 Ocak Pazar:

12.00 Hakkarigücü- Karadeniz Ereğli Belediyespor (Merzan Şehir)

12.00 Altay-Fatih Karagümrük (Ören Futbol Sahası)

12.00 Fatih Vatanspor-Beşiktaş (Fatih Mimar Sinan)

12.00 Dudullu-Hatayspor (Dudullu)

B Grubu:

22 Ocak Pazar:

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Trabzonspor (Amedspor Tesisleri Sentetik Saha)

12.00 Ataşehir Belediyespor-Galatasaray (İBB Esatpaşa)

12.00 1207 Antalyaspor-Fenerbahçe (Zeytinköy 2 nolu saha)

12.00 Adana İdmanyurduspor- Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET (Muharrem Gülergin Futbol Sahası)

12.00 Konak Belediyespor- Kireçburnu (Bornova İlçe)

AdminAdmin