FUTBOL
Giriş Tarihi : 13-01-2023 12:24   Güncelleme : 13-01-2023 12:33

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Süper Lig:

13 Ocak Cuma:

19.00 Kayserispor-Sivasspor (RHG Enertürk Enerji)

20.00 Galatasaray-Hatayspor (Nef)

14 Ocak Cumartesi:

13.30 Antalyaspor-Giresunspor (Corendon Airlines Park Antalya)

16.00 Adana Demirspor-Ankaragücü (Yeni Adana)

16.00 Konyaspor-Beşiktaş (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

19.00 Trabzonspor-Başakşehir (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

15 Ocak Pazar:

13.30 Ümraniyespor-İstanbulspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Kasımpaşa-Fatih Karagümrük (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Gaziantep FK-Fenerbahçe (Kalyon)

Spor Toto 1. Lig

13 Ocak Cuma:

20.00 Denizlispor-Eyüpspor (Denizli Atatürk)

14 Ocak Cumartesi:

13.30 Boluspor-Manisa FK (Bolu Atatürk)

13.30 Keçiörengücü-Rizespor(Aktepe)

16.00 Samsunspor-Altay (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Göztepe-Sakaryaspor (Gürsel Aksel-Ev sahibi takım seyircisiz)

15 Ocak Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Adanaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Yeni Malatyaspor-Bodrumspor (Yeni Malatya)

19.00 Altınordu-Gençlerbirliği (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16 Ocak Pazartesi:

20.00 Pendikspor-Erzurumspor FK (Pendik)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

14 Ocak Cumartesi:

14.00 Ankaraspor-Düzcespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Esenler Erokspor-Menemen FK (Esenler Erokspor)

15 Ocak Pazar:

14.00 Bayburt Özel İdare-İnegölspor (Bayburt Genç Osman)

14.00 Tarsus İdmanyurdu-24 Erzincanspor (Tarsus İlçe)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Isparta 32 (Diyarbakır)

14.00 Sivas Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Çorum FK-Şanlıurfaspor (Çorum Şehir)

14.00 Batman Petrolspor-Somaspor (Batman-Ev sahibi takım seyircisiz)

14.00 Afyonspor-Nazilli Belediyespor (Zafer)

Kırmızı Grup:

14 Ocak Cumartesi:

14.00 Bucaspor 1928-Karacabey Belediyespor (Yeni Buca)

14.00 Sarıyer-Etimesgut Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)

14.00 Serik Belediyespor-Kastamonuspor (Serik İsmail Oğan)

15 Ocak Pazar:

14.00 1461 Trabzon FK-Adıyaman FK (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 Fethiyespor-Zonguldak Kömürspor (Fethiye İlçe)

14.00 Pazarspor-Vanspor (Pazar İlçe)

14.00 Balıkesirspor-İskenderunspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 Uşakspor-Diyarbekirspor (Uşak 1 Eylül)

14.00 Kırşehir FK-Ankara Demirspor (Kırşehir Ahi)

14.00 Kırklarelispor-Kocaelispor (Kırklareli Atatürk-Misafir takım seyircisiz)

TFF 3. Lig

1. Grup:

14 Ocak Cumartesi:

14.00 Karşıyaka-Nevşehir Belediyespor (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Yomraspor-Belediye Kütahyaspor (Yomra İlçe)

15 Ocak Pazar:

14.00 Hacettepe 1945-Şile Yıldızspor (Osmanlı)

14.00 Eskişehirspor-Belediye Derincespor (Eskişehir Yeni)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-1922 Konyaspor (Faruk Çelik)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Elazığspor (Kelkit İlçe)

14.00 Amasyaspor FK-Yeni Mersin İdmanyurdu (12 Haziran)

14.00 Ağrı 1970-52 Orduspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

14.00 Çatalcaspor-Edirnespor (Çatalca İzzettin)

2. Grup:

15 Ocak Pazar:

14.00 Eynesil Belediyespor-Ergene Velimeşespor (Vakfıkebir İlçe)

14.00 Bulvarspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

14.00 Alanya Kestelspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Alanya Milli Egemenlik)

14.00 Kahramanmaraşspor-Kuşadasıspor (Merkez Spor Kompleksi)

14.00 23 Elazığ FK-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Elazığ Doğukent)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Bayrampaşaspor (Darıca İlçe)

14.00 Turgutluspor-Karaman FK (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 Orduspor 1967-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Yeni Ordu)

3. Grup:

14 Ocak Cumartesi:

14.00 Bursa Yıldırımspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Niğde Anadolu FK (Maltepe Hasan Polat)

15 Ocak Pazar:

14.00 Malatya Arguvanspor-Akhisarspor (Yeşiltepe 1 Nolu Sentetik Saha)

14.00 Erbaaspor-Kepez Belediyespor (Erbaa İlçe)

14.00 Efeler 09 FK-Artvin Hopaspor (Adnan Menderes)

14.00 Osmaniyespor FK-68 Aksaray Belediyespor (7 Ocak)

14.00 Sapanca Gençlikspor-Fatsa Belediyespor (Sapanca Atatürk)

14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Çankaya FK (Siirt Atatürk-Ev sahibi takım seyircisiz)

14.00 Bergama Belediyespor-Muş 1984 Muşspor (Bergama 14 Eylül)

Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu:

14 Ocak Cumartesi:

12.00 Altay-Hatayspor (Ören Futbol Sahası)

12.00 Hakkarigücü-Beşiktaş Vodafone (Merzan Şehir)

14.00 ALG Spor-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Batur)

14.30 Dudullu-Fatih Vatanspor (Dudullu)

B Grubu:

14 Ocak Cumartesi:

12.00 1207 Antalyaspor-Trabzonspor (Zeytinköy 2 nolu saha)

12.00 Ataşehir Belediyespor-Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET (İBB Esatpaşa)

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kireçburnu (Diyarbakır)

13.00 Adana İdmanyurduspor-Konak Belediyespor (Muharrem Gülergin Futbol Sahası)

15 Ocak Pazar:

15.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Florya Metin Oktay Tesisleri)

AdminAdmin