21 Haziran 2024 Cuma
ads
DOLAR 32.83 ₺
EURO 35.17 ₺
STERLIN 41.56 ₺
G.ALTIN 2,455.62 ₺
BTC 64,820.93 $
ETH 3,510.34 $
BİST 10,771.36

Futbolda haftanın programı

Trendyol 1.Lig 2845
Yayınlama: 9 Aralık 2022 Cuma 09:57 Kaynak: Haber Merkezi

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto 1. Lig

9 Aralık Cuma:

20.00 Samsunspor-Yeni Malatyaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

10 Aralık Cumartesi

13.30 Tuzlaspor-Rizespor (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Keçiörengücü-Adanaspor (Aktepe)

16.00 Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)

19.00 Göztepe-Manisa FK (Gürsel Aksel-Ev sahibi takım seyircisiz)

11 Aralık Pazar:

13.30 Boluspor-Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Gençlerbirliği-Erzurumspor FK (Eryaman)

19.00 Altınordu-Bodrumspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

12 Aralık Pazartesi:

20.00 Pendikspor- Sakaryaspor (Pendik)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

10 Aralık Cumartesi:

14.00 Arnavutköy Belediyespor- Batman Petrolspor (Bolluca)

14.00 İnegölspor- Ankaraspor (İnegöl İlçe)

11 Aralık Pazar:

14.00 Menemen FK- Sivas Belediyespor (Menemen İlçe)

14.00 Bayburt Özel İdare- Tarsus İdmanyurdu (Bayburt Genç Osman)

14.00 24 Erzincanspor- Esenler Erokspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

14.00 Isparta 32- Çorum FK (Isparta Atatürk)

14.00 Şanlıurfaspor-Afyonspor (11 Nisan)

14.00 Somaspor- Bursaspor (Soma Atatürk)

14.00 Düzcespor-Amed Sportif Faaliyetler (Düzce 18 Temmuz)

Kırmızı Grup:

10 Aralık Cumartesi:

14.00 Etimesgut Belediyespor- Kırşehir FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

11 Aralık Pazar:

13.00 İskenderunspor- Bucaspor 1928 (7 Ocak)

13.00 1461 Trabzon FK- Fethiyespor (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 Kastamonuspor-Kocaelispor (Gazi)

14.00 Zonguldak Kömürspor-Balıkesirspor (Karaelmas K. Köksal)

14.00 Diyarbekirspor- Sarıyer (Diyarbakır)

14.00 Adıyaman FK- Pazarspor (Adıyaman Atatürk)

14.00 Karacabey Belediyespor-Serik Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Ankara Demirspor-Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Vanspor FK-Uşakspor (Van Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup:

10 Aralık Cumartesi:

14.00 52 Orduspor FK-Yomraspor (Yeni Ordu)

14.00 Çatalcaspor-Amasyaspor FK (Çatalca İzzettin)

11 Aralık Pazar:

14.00 Belediye Derincespor-Hacettepe 1945 (Belediye Derincespor Doğal Çim)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Karşıyaka (Dumlupınar)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Karaköprü Belediyespor (Nevşehir Gazi)

14.00 Edirnespor-Ağrı 1970 (Edirne 25 Kasım)

14.00 Elazığspor- Eskişehirspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-1954 Kelkit Belediyespor (Mersin)

14.00 1922 Konyaspor-Şile Yıldızspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

2. Grup:

10 Aralık Cumartesi:

13.00 Bayrampaşaspor-Orduspor 1967 (Bayrampaşa Çetin Emeç)

11 Aralık Pazar:

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-23 Elazığ FK (Başpınar)

14.00 Karaman FK-Iğdır FK (Kemal Kaynaş)

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler- Turgutluspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Kuşadasıspor- Darıca Gençlerbirliği (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Ergene Velimeşespor-Alanya Kestelspor (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Eynesil Belediyespor-Bulvarspor (Vakfıkebir İlçe)

3. Grup:

10 Aralık Cumartesi:

14.00 Bergama Belediyespor- Beyoğlu Yeni Çarşı (Bergama 14 Eylül)

14.00 Çankaya FK-Sapanca Gençlikspor (Osmanlı)

14.00 Kepez Belediyespor-Malatya Arguvanspor (Kepez Hasan Doğan)

11 Aralık Pazar:

14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçe)

14.00 Muş 1984 Muşspor-Siirt İl Özel İdaresi (Muş Şehir)

14.00 Fatsa Belediyspor-Efeler 09 FK (Fatsa İlçe)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Erbaaspor (Dağılgan)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Akhisarspor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Niğde Anadolu FK-Osmaniyespor FK (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu:

11 Aralık Pazar:

12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor- Hatayspor (Şehit Vefa Karakurdu)

12.00 Fatih Karagümrük- Beşiktaş (Vefa)

12.00 Altay-Dudullu (Bağyurdu F.S)

14.00 ALG Spor-Fatih Vatanspor (Batur)

B Grubu:

11 Aralık Pazar:

12.00 Ataşehir Belediyespor-Adana İdmanyurduspor (İBB Esatpaşa)

12.00 1207 Antalyaspor- Konak Belediyespor (Zeytinköy 1 Nolu Saha)

12.00 Amed Sportif Faaliyetler- Fenerbahçe (Amedspor Tesisleri Sentetik Saha)

12.00 Trabzonspor- Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET (Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri)

12.00 Galatasaray- Kireçburnu (Florya Metin Oktay Tesisleri)

 
İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme