FUTBOL
Giriş Tarihi : 11-11-2022 14:32   Güncelleme : 12-11-2022 18:49

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Liglerde haftanın programı şöyle:

Süper Lig

11 Kasım Cuma

20.00 Alanyaspor - Adana Demirspor (Kırbıyık Holding)

20.00 Ankaragücü - Trabzonspor (Eryaman)

12 Kasım Cumartesi

14.30 Sivasspor - Ümraniyespor (Sivas 4 Eylül)

17.00 Fenerbahçe - Giresunspor (Ülker)

20.00 Başakşehir - Galatasaray (Başakşehir Fatih Terim)

13 Kasım Pazar:

14.30 Fatih Karagümrük - Gaziantep FK (Atatürk Olimpiyat)

17.00 İstanbulspor - Hatayspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

17.00 Kayserispor - Konyaspor (RHG EnerTürk Enerji)

20.00 Beşiktaş - Antalyaspor (Vodafone Park)

Spor Toto 1. Lig

12 Kasım Cumartesi:

13.30 Pendikspor-Bodrumspor (Pendik)

16.00 Erzurumspor FK- Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Boluspor - Yeni Malatyaspor (Bolu Atatürk)

13 Kasım Pazar:

13.30 Tuzlaspor - Yılport Samsunspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Bandırmaspor - Manisa FK (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Altınordu - Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Gençlerbirliği - Eyüpspor (Eryaman)

14 Kasım Pazartesi:

20.00 Göztepe - Keçiörengücü (Gürsel Aksel)

20.00 Sakaryaspor - Rizespor (Yeni Sakarya Atatürk)

2. Lig Beyaz Grup

13 Kasım Pazar:

14.00 Bayburt Özel İdare - Sivas Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

14.00 İnegölspor - Çorum FK (İnegöl İlçe)

14.00 24 Erzincanspor - Batman Petrolspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

14.00 Düzcespor - Afyonspor (Düzce 18 Temmuz)

14.00 Menemen FK - Bursaspor (Menemen İlçe)

14.00 Isparta 32 - Nazilli Belediyespor (Isparta Atatürk)

14.00 Arnavutköy Belediyespor - Somaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Ankaraspor - Esenler Erokspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Tarsus İdman Yurdu - Amed Sportif Faaliyetler (Tarsus İlçe)

2. Lig Kırmızı Grup

13 Kasım Pazar:

13.00 Vanspor - Kırşehir Futbol (Van Atatürk)

14.00 İskenderunspor - Kocaelispor (Yeni Hatay)

14.00 Diyarbekirspor - Ankara Demirspor (Seyrantepe 2 Nolu Çim Saha)

14.00 Karacabey Belediyespor - Kastamonuspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Pazarspor - Balıkesirspor (Pazar İlçe)

14.00 Fethiyespor - Uşakspor (Fethiye İlçe)

14.00 Kırklarelispor - Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

14.00 1461 Trabzon - Bucaspor 1928 (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 Adıyaman FK - Sarıyer (Adıyaman Atatürk)

14.00 Zonguldak Kömürspor - Serik Belediyespor (Karaelmas K.Köksal)

3. Lig 1. Grup

12 Kasım Cumartesi:

14.00 Karşıyaka - Amasyaspor FK (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Hacettepe 1945 - 52 Orduspor FK (Osmanlı)

13 Kasım Pazar:

14.00 Eskişehirspor - Ağrı 1970 (Eskişehir Yeni)

14.00 Edirnespor - Nevşehir Belediyespor (Edirne 25 Kasım)

14.00 Şile Yıldızspor - Yeni Mersin İdman Yurdu (Şile)

14.00 1922 Konyaspor - Belediye Kütahyaspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Belediye Derincespor - Elazığspor (Belediye Derincespor Doğal Çim)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor - Yomraspor (Kelkit İlçe)

14.00 Karaköprü Belediyespor - Çatalcaspor (Siverek Firkan Tüysüz)

3. Lig 2. Grup

12 Kasım Cumartesi

14.00 Bayrampaşaspor - Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Ofspor - Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Of İlçe)

14.00 Turgutluspor - Eynesil Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 Darıca Gençlerbirliği - Bulvarspor (Darıca İlçe)

13 Kasım Pazar:

14.00 Karaman FK - Kuşadasıspor (Kemal Kaynaş)

14.00 Iğdır FK - Ayvalıkgücü Belediyespor (Iğdır Şehir)

14.00 Orduspor 1967 - Ergene Velimeşespor (Yeni Ordu)

14.00 23 Elazığ FK - Armoni Alanya Kestelspor (Elazığ Doğukent)

3. Lig 3. Grup

12 Kasım Cumartesi:

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor - Fatsa Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Bursa Yıldırımspor - Bergama Belediyespor (Minareli Çavuşspor Tesisleri)

13 Kasım Pazar:

14.00 Efeler 09 - Beyoğlu Yeniçarşı (Adnan Menderes)

14.00 Erbaaspor - Siirt İl Özel İdaresispor (Erbaa İlçe)

14.00 Muş 1984 Muşspor - Artvin Hopaspor (Muş Şehir)

14.00 Akhisarspor - Niğde Anadolu FK (Spor Toto Akhisar)

14.00 Kepez Belediyespor - 68 Aksaray Belediyespor (Kepez Hasan Doğan)

14.00 Osmaniyespor FK - Sapanca Gençlikspor (7 Ocak)

14.00 Malatya Arguvan - Çankaya FK (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

 
AdminAdmin