24 Temmuz 2024 Çarşamba
ads
DOLAR 32.85 ₺
EURO 35.69 ₺
STERLIN 42.48 ₺
G.ALTIN 2,567.30 ₺
BTC 65,925.82 $
ETH 3,472.34 $
BİST 11,009.92

Futbolda haftanın programı

FUTBOL 3022
Yayınlama: 21 Ekim 2022 Cuma 09:51 Kaynak: Haber Merkezi

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig:

21 Ekim Cuma:

20.00 Antalyaspor-İstanbulspor (Corendon Airlines Park Antalya)

22 Ekim Cumartesi:

14.30 Ümraniyespor-Fatih Karagümrük (Ümraniye Belediyesi Şehir)

17.00 Trabzonspor-Sivasspor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

20.00 Fenerbahçe- Başakşehir (Ülker)

23 Ekim Pazar:

14.30 Kasımpaşa-Kayserispor (Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Adana Demirspor-Konyaspor (Yeni Adana)

20.00 Galatasaray-Alanyaspor (Nef)

24 Ekim Pazartesi:

20.00 Giresunspor-Ankaragücü (Çotanak)

20.00 Hatayspor-Beşiktaş (Yeni Hatay)

Spor Toto 1. Lig:

21 Ekim Cuma:

20.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Eyüp)

22 Ekim Cumartesi:

13.30 Manisa FK-Rizespor (Mümin Özkasap)

13.30 Keçiörengücü-Pendikspor (Aktepe)

16.00 Altay-Erzurumspor FK (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

23 Ekim Pazar:

13.30 Bodrumspor-Bandırmaspor (Bodrum İlçe)

16.00 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)

19.00 Samsunspor-Boluspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

24 Ekim Pazartesi:

20.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (Yeni Adana)

TFF 2. Lig:

Beyaz Grup:

23 Ekim Pazar:

14.00 Somaspor-Düzcespor (Soma Atatürk)

14.00 Nazilli Belediyespor-24öErzincanspor (Nazilli İlçe)

14.00 Arnavutköy Belediyespor-Isparta 32 (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Sivas Belediyespor-Esenler Erokspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

19.00 Şanlıurfaspor-Menemen FK (11 Nisan)

19.00 Bursaspor-İnegölspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Afyonspor-Bayburt Özel İdare (Zafer)

19.00 Batman Petrolspor-Tarsus İdman Yurdu (Batman Yeni Şehir)

19.00 Çorum FK-Ankaraspor (Çorum Şehir)

Kırmızı Grup:

23 Ekim Pazar:

14.00 Etimesgut Belediyespor-İskenderunspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 GMG Kastamonuspor-Vanspor FK (Gazi)

14.00 Ankara Demirspor-Zonguldak Kömürspor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Kırşehir FK-1461 Trabzon FK (Kırşehir Ahi)

14.00 Serik Belediyespor-Fethiyespor (Serik İsmail Oğan)

14.00 Sarıyer-Pazarspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.00 Uşakspor-Kırklarelispor (Uşak 1 Eylül)

18.00 Kocaelispor-Adıyaman FK (Kocaeli)

19.00 Bucaspor 1928-Balıkesirspor (Yeni Buca)

19.00 Karacabey Belediyespor-Diyarbekirspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

TFF 3. Lig:

1. Grup:

23 Ekim Pazar:

14.00 Çatalcaspor-1922 Konyaspor (Çatalca İzzettin)

14.00 Yomraspor-Karaköprü Belediyespor (Yomra İlçe)

14.00 Amasyaspor FK-Hacettepe 1945 (12 Haziran)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Eskişehirspor (Kelkit İlçe)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Elazığspor (Dumlupınar)

14.00 Ağrı 1970-Şile Yıldızspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

19.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Nevşehir Belediyespor (Mersin)

19.00 Karşıyaka-Edirnespor (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00 52 Orduspor FK-Belediye Derincespor (Yeni Ordu)

2. Grup:

23 Ekim Pazar:

14.00 Eynesil Belediyespor-Ofspor (Vakfıkebir İlçe)

14.00 Ergene Velimeşespor-Karaman FK (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Bayrampaşaspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Başpınar)

14.00 23 Elazığ FK-Darıca Gençlerbirliği (Elazığ Doğukent)

14.00 Kahramanmaraşspor-Turgutluspor (Merkez Spor Kompleksi)

14.00 Alanya Kestelspor-Orduspor 1967 (Alanya Milli Egemenlik)

14.00 Bulvarspor-Iğdır FK (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

3. Grup:

23 Ekim Pazar:

14.00 Bergama Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Bergama 14 Eylül)

14.00 Sapanca Gençlikspor-Bursa Yıldırımspor (Sapanca Atatürk)

14.00 Çankaya FK-Kepez Belediyespor (Osmanlı)

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Malatya Arguvanspor (Maltepe Hasan Polat)

14.00 Osmaniyespor FK-Erbaaspor (7 Ocak)

14.00 Efeler 09-Muş 1984 Muşspor (Adnan Menderes)

14.00 Fatsa Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Fatsa İlçe)

14.00 Niğde Anadolu FK-Artvin Hopaspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

14.00 Siirt İl Özel İdare-Akhisarspor (Siirt Atatürk-Ev sahibi takım seyircisiz)

Kadın Futbol Süper Ligi:

A Grubu:

23 Ekim Pazar:

11.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-ALG Spor (Şehit Vefa Karakurdu)

12.00 Beşiktaş-Hakkarigücü (Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü)

14.00 Hatayspor-Altay (Hassa)

B Grubu:

22 Ekim Cuma:

13.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Ataşehir Belediyespor (Osmanlı)

15.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Beylerbeyi 75. Yıl)

23 Ekim Pazar:

11.00 Trabzonspor-1207 Antalyaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

12.00 Kireçburnu-Amed Sportif Faaliyetler (Çayırbaşı)

12.00 Konak Belediyespor-Adana İdmanyurduspor (Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha)

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme