FUTBOL
Giriş Tarihi : 02-09-2022 09:56   Güncelleme : 04-09-2022 22:59

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Futbolda haftanın programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig:

2 Eylül Cuma:

21.00 Ümraniyespor-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)

3 Eylül Cumartesi:

19.15 Sivasspor-Fatih Karagümrük (Sivas 4 Eylül)

19.15 Başakşehir-Alanyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

21.45 Giresunspor-Konyaspor (Çotanak)

21.45 Fenerbahçe-Kayserispor (Ülker)

4 Eylül Pazar:

19.15 Hatayspor-Adana Demirspor (Yeni Hatay)

21.45 Antalyaspor-Kasımpaşa (Corendon Airlines Park Antalya)

21.45 Ankaragücü-Beşiktaş (Eryaman)

5 Eylül Pazartesi:

21.00 Galatasaray-Gaziantep FK (Nef)

Spor Toto 1. Lig:

2 Eylül Cuma:

20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Gürsel Aksel)

3 Eylül Cumartesi:

16.30 Tuzlaspor-Erzurumspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

17.00 Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe)

20.00 Yeni Malatyaspor-Rizespor (Yeni Malatya)

4 Eylül Pazar:

16.30 Pendikspor-Boluspor (Pendik)

16.30 Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe)

20.00 Denizlispor-Bandırmaspor (Denizli Atatürk)

20.00 Adanaspor-Altay (Yeni Adana)

5 Eylül Pazartesi:

20.00 Samsunspor-Manisaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 2. Lig:

Beyaz Grup:

3 Eylül Cumartesi:

16.30 Ankaraspor-Menemen FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

4 Eylül Pazar:

16.00 Bayburt Özel İdare-24 Erzincanspor (Bayburt Genç Osman)

16.00 Sivas Belediyespor-Şanlıurfaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

17.00 Esenler Erokspor-Isparta 32 (Esenler Erokspor)

20.00 Tarsus İdman Yurdu-Düzcespor (Tarsus İlçe)

20.00 Amed Sportif Faaliyetler-Arnavutköy Belediyespor (Diyarbakır)

20.00 Batman Petrolspor-Nazilli Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

20.00 Çorum FK-Somaspor (Çorum Şehir)

5 Eylül Pazartesi:

20.00 Afyonspor-Bursaspor (Zafer)

Kırmızı Grup:

3 Eylül Cumartesi:

16.00 1461 Trabzon-Zonguldak Kömürspor (Yomra İlçe)

17.00 Sarıyer-Kastamonuspor (Yusuf Ziya Öniş)

4 Eylül Pazar:

16.00 Pazarspor-İskenderunspor (Pazar İlçe)

16.30 Kırşehir Belediyespor-Kocaelispor (Kırşehir AHİ)

16.30 Serik Belediyespor-Ankara Demirspor (Serik İsmail Oğan)

17.00 Uşakspor-Karacabey Belediyespor (Uşak 1 Eylül)

17.00 Kırklarelispor-Adıyaman FK (Kırklareli Atatürk)

20.00 Balıkesirspor-Diyarbekirspor (Balıkesir Atatürk)

20.00 Fethiyespor-Vanspor (Fethiye İlçe)

20.00 Bucaspor 1928-Etimesgut Belediyespor (Yeni Buca)

TFF 3. Lig:

1. Grup:

3 Eylül Cumartesi:

17.00 Şile Yıldızspor-Kalecik FK (Şile)

20.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Amasyaspor (Mersin)

4 Eylül Pazar:

16.00 Elazığspor-1954 Kelkit Belediyespor (Elazığ Doğukent)

16.30 Nevşehir Belediyespor-Karşıyaka (3 Nolu Çim Saha)

16.30 1922 Konyaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

17.00 Belediye Derincespor-Eskişehirspor (Belediye Derincespor)

17.00 Belediye Kütahyaspor-Yomraspor (Dumlupınar)

17.00 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım)

20.00 52 Orduspor-Ağrı 1970 (Yeni Ordu)

2. Grup:

3 Eylül Cumartesi:

17.00 Ergene Velimeşespor-Eynesil Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk)

17.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Bulvarspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

4 Eylül Pazar:

16.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Elazığ Karakoçan (Gümüşhane Yenişehir)

16.00 Yeşilyurt D.Ç Ofspor-Orduspor 1967 (Of İlçe)

16.30 Karaman FK-Turgutluspor (Kemal Kaynaş)

16.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Alanya Kestelspor (Başpınar)

17.00 Kuşadasıspor-Kahramanmaraşspor (Kuşadası Özel Türk)

17.00 Bayrampaşa-Darıca Gençlerbirliği (Bayrampaşa Çetin Emeç)

3. Grup:

3 Eylül Cumartesi:

16.00 Artvin Hopaspor-Efeler 09 Spor FK (Hopa İlçe)

16.00 Fatsa Belediyespor-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Fatsa İlçe)

16.00 Muş 1984 Muşspor-Bergama Belediyespor (Muş Şehir)

16.30 Kepez Belediyespor-Erbaaspor (Kepez Hasan Doğan)

17.00 Akhisarspor-Arguvan Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

4 Eylül Pazar:

16.00 Niğde Anadolu FK-Beyoğlu Yeni Çarşı (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

16.30 Çankaya FK-Siirt İl Özel İdaresi (Osmanlı)

16.30 68 Aksaray Belediyespor-Osmaniyespor FK (Dağılgan)

17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Bursa Yıldırımspor (Tepecik Şenol Güneş)

AdminAdmin