16 Nisan 2024 Salı
ads
DOLAR 32.45 ₺
EURO 34.50 ₺
STERLIN 40.41 ₺
ALTIN 2,474.63 ₺
BTC 63,412.66 $
ETH 3,097.64 $
BİST 9,582.51

Futbolda günün sonuçları

FUTBOL 3235
Yayınlama: 25 Şubat 2024 Pazar 17:16 Kaynak: Haber Merkezi

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanan maçlarla devam etti.

Futbolda günün sonuçları

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanan maçlarla devam etti.

Alınan sonuçlar şöyle:

Trendyol Süper Lig:

Sivasspor-Pendikspor: 4-1

16.00 Fatih Karagümrük-Alanyaspor

16.00 Trabzonspor-Adana Demirspor

19.00 İstanbulspor-Beşiktaş

Trendyol 1.Lig: 

Boluspor-Erzurumspor FK: 1-0

Keçiörengücü-Kocaelispor: 2-2

16.00 Manisa FK-Gençlerbirliği: 

19.00 Eyüpspor-Sakaryaspor:

TFF 2. Lig:

Beyaz Grup:

Adıyaman FK- Beyoğlu Yeni Çarşı: 0-2

1461 Trabzon FK-Yeni Mersin İdmanyurdu: 0-1

Zonguldak Kömürspor- Karacabey Belediyespor: 2-1

Kırklarelispor- Ankaraspor: 1-0

Afyonspor-Diyarbekirspor: 0-0

Esenler Erokspor-Vanspor: 2-0

Kırşehir Futbol- Nazilli Belediyespor: 1-0

Serik Belediyespor- Altınordu: 0-0

Kırmızı Grup:

Iğdır FK-Somaspor: 3-1

24 Erzincanspor- Düzce Cam Düzcespor: 1-1

Kastamonuspor- Menemen FK: 1-0

İnegölspor- Denizlispor: 4-0

Fethiyespor- Sarıyer: 1-1

Etimesgut Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor: 0-1

Isparta 32- Uşakspor: 1-0

Karaman FK-Belediye Derincespor: 2-0

TFF 3. Lig: 

1. Grup:

Gümüşhane Sportif Faaliyetler- Küçükçekmece Sinopspor: 1-3

Ayvalıkgücü Belediyespor- Artvin Hopaspor: 1-1

Mardin 1969- Malatya Arguvanspor: 1-1

Edirnespor- İnegöl Kafkasspor: 5-1

Kırıkkalegücü-Talasgücü Belediyespor: 0-1

Aliağa Futbol-52 Orduspor: 2-1

2. Grup:

Pazarspor- Efeler 09: 0-0

Amasyaspor-Bulvarspor: 0-1

Eynesil Belediyespor-Hacettepe 1945: 1-1

Silifke Belediyespor-Elazığspor: 2-2

Ergene Velimeşespor- Karşıyaka: 2-2

Batman Petrolspor- Anadolu Üniversitesi: 1-0

Turgutluspor- Kelkit Hürriyetspor: 1-2

3. Grup:

Büyükçekmece Tepecikspor-Fatsa Belediyespor: 2-0

Belediye Kütahyaspor-Silivrispor: 0-0

Ağrı 1970- Bayburt Özel İdarespor: 1-1

Kuşadasıspor-Karaköprü Belediyespor: 0-0

Darıca Gençlerbirliği-Osmaniyespor: 1-0

Erbaaspor- Sivas Dört Eylül: 2-1

4. Grup:

Muş 1984 Muşspor- Bursa Yıldırımspor: 2-2

23 Elazığ FK- Çatalcaspor: 1-0

Siirt İl Özel İdaresi- Tokat Belediye Plevnespor: 1-1

Orduspor 1967-Bergama Sportif Faaliyetler: 1-0

Alanya Kestelspor- Balıkesirspor: 0-3

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme