2 Mart 2024 Cumartesi
ads
DOLAR 31.39 ₺
EURO 34.07 ₺
STERLIN 39.77 ₺
ALTIN 2,100.98 ₺
BTC 62,112.05 $
ETH 3,431.03 $
BİST 9,097.15

Futbolda günün sonuçları

FUTBOL 3468
Yayınlama: 3 Aralık 2023 Pazar 19:28 Kaynak: Haber Merkezi

Futbolda günün sonuçları

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanan maçlarla devam etti.

Alınan sonuçlar şöyle:

Trendyol Süper Lig:

Kasımpaşa-Gaziantep FK: 4-2

Trabzonspor-Kayserispor: 0-1

Ankaragücü-Beşiktaş: 1-1

Trendyol 1.Lig:

Manisa FK-Altay: 3-0

Erzurumspor FK-Gençlerbirliği: 1-1

Göztepe-Giresunspor: 3-0

TFF 2. Lig:

Beyaz Grup:

Serik Belediyespor-Kırklarelispor: 0-0

Bursaspor- Esenler Erokspor: 1-1

Altınordu-Vanspor: 1-1

Ankara Demirspor-Afyonspor: 1-1

Nazilli Belediyespor-Yeni Mersin İdmanyurdu: 1-4

Ankaraspor- Karacabey Belediyespor: 1-1

Bucaspor 1928- 1461 Trabzon FK: 1-1

Adıyaman FK- Zonguldak Kömürspor: 2-1

Beyoğlu Yeni Çarşı Sportif Faaliyetleri-Diyarbekirspor: 0-0

Kırmızı Grup

Isparta 32 Spor- Fethiyespor: 3-0

İskenderunspor- Menemen FK: 1-2

Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor-24 Erzincanspor: 0-0

Belediye Derincespor-Iğdır FK: 0-3

Düzcespor- Sarıyer: 4-2

Amed Sportif Faaliyetler- Kastamonuspor: 1-2

68 Aksaray Belediyespor- Denizlispor: 0-1

Karaman FK- İnegölspor: 1-0

Uşakspor-Somaspor: 0-1

TFF 3. Lig:

1. Grup

İnegöl Kafkasspor- Malatya Arguvanspor: 2-1

Kepezspor- Mardin 1969: 1-0

Kırıkkalegücü Futbol- Ayvalıkgücü Belediyespor: 1-0

Edirnespor- Tarsus İdman Yurdu: 3-1

Talasgücü Belediyespor- Küçükçekmece Sinopspor: 1-2

Aliağa Futbol- Gümüşhane Sportif Faaliyetler: 2-1

Karabük İdmanyurdu- Artvin Hopaspor: 0-0

2. Grup

Ergene Velimeşespor-Eynesil Belediyespor: 3-4

Batman Petrolspor-Amasyaspor: 1-0

Elazığspor-Hacettepe 1945: 2-0

Turgutluspor- Pazarspor: 2-0

Silifke Belediyespor-Sapanca Gençlikspor: 2-1

Karşıyaka-Kemerkent Bulvarspor: 0-0

Anadolu Üniversitesi- Efeler 09: 1-2

3. Grup

Akhisarspor- Büyükçekmece Tepecikspor: 0-5

Silivrispor-Fatsa Belediyespor: 2-2

1922 Konyaspor- Sivas Dört Eylül Futbol: 2-0

Belediye Kütahyaspor-Bornova 1877: 3-0

Bayburt Özel İdare-Osmaniyespor FK: 0-2

Kuşadasıspor- Darıca Gençlerbirliği: 2-2

Ağrı 1970-Erbaaspor: 0-1

4. Grup

Siirt İl Özel İdaresi- Muş 1984 Muşspor: 1-1

Sultanbeyli Belediyespor-23 Elazığ FK: 2-1

Tokat Belediye Plevnespor- Balıkesirspor: 1-1

Sebat Gençlikspor-Çatalcaspor: 1-0

Çankayaspor- Nevşehir Belediyespor: 0-0

Orduspor 1967-Alanya Kestelspor: 2-2

Adana 1954 FK- Bursa Yıldırımspor: 3-1

 
İlk Yorumu Sen Yaz
Tercüme