Eyüpspor
Giriş Tarihi : 27-03-2023 16:21   Güncelleme : 27-03-2023 16:25

Eyüpspor'da İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı

Eyüpspor'da İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı

Spor Toto 1. Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren ve dün Rizespor'a evinde yenilen Eyüpspor'da tartışılan isim İbrahim Üzülmez ile yollar ayrıldı.

Eyüpspor'dan yapılan açıklamada, "Teknik Direktörümüz İbrahim Üzülmez ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Sayın İbrahim Üzülmez'e kulübümüze katkılarından dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz." ifadeleri kullanıldı.

"FUTBOL TOPU GİBİ HER TARAFA DÖNEN BİR CAMİA"

Son olarak Rizespor maçını 1-0 kaybeden Eyüpspor'da İbrahim Üzülmez, bir teknik direktörün başkanla konuştuğu iddialarına ilişkin, "O ismi zaten söyleyen söylüyor. Hocalar gelip geçer. Eyüpspor'a bir sürü hoca geldi, biz de gidebiliriz. Kulüpler bakidir. Teknik adam takımın başındayken bazı şeyler konuşulması doğru değil. Futbol camiasından dürüstlük beklenmez.

Futbol topu gibi her tarafa dönen bir camia. Herkes birbirinin sırtına basarak bir şeyler yapmaya çalışıyor. Biz görevimizin başındayken olmaz. Ayrıldıktan sonra başkanla konuşursun, bunlar olur. Bir ayrılalım, ayrılmadık takımın başındayız." demişti.

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin