22 Haziran 2024 Cumartesi
ads
DOLAR 32.82 ₺
EURO 35.24 ₺
STERLIN 41.77 ₺
G.ALTIN 2,449.46 ₺
BTC 64,155.14 $
ETH 3,503.68 $
BİST 10,771.36

Beyaz TV'ye suç duyurusu

Beşiktaş 2968
Yayınlama: 29 Nisan 2024 Pazartesi 09:01 Kaynak: Haber Merkezi

Beyaz TV'ye suç duyurusu

Fenerbahçe'ye deplasmanda kaybeden Beşiktaş, Al Musrati ile ilgili açıkça suç teşkil eden ima ve ithamlarda bulunulan bir TV kanalı için Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Trendyol Süper Lig'in 34. haftasında Fenerbahçe'ye deplasmanda 2-1 kaybeden Beşiktaş,  karşılaşmada kırmızı kart gören Al-Musrati ile ilgili açıkça suç teşkil eden ima ve ithamlarda bulunulan bir TV kanalı için Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağını duyurdu.

Siyah-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Biz Beşiktaşız;

Kurucularımızdan aldığımız terbiye, Baba Hakkı’nın adaleti, Süleyman Seba’nın çizdiği değerler manzumesi bizim anayasamızdır.

Beşiktaş JK spor sahalarında yenilse de yense de şerefiyle var olmuş, onurlu duruşuyla var olmaya devam edecektir. Fenerbahçe ile oynadığımız maça oyuncularımız bu şiarla çıkmış, şerefiyle oynamış, kazanan rakibinin elini sıkıp sahadan ayrılmıştır. 

Bundan sonra da hep böyle olacaktır. Maçın 25. dakikasında istemeden yaptığı bir hareketle kırmızı kart gören futbolcumuz Al Musrati, üzüntüsünü maç sonunda tüm Beşiktaş camiasından özür dileyerek göstermiştir.

Beyaz TV isimli televizyon kanalında profesyonel futbolcumuz Al Musrati’nin transferi ve maçta gördüğü kırmızı kartla alakalı olarak gazetecilik ve yayıncılık etiğine sığmayan, açıkça suç teşkil eden ima ve ithamlarda bulunulmuştur. 

Kulübümüz yarın sabah konuyla ilgili olarak, Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacaktır. Ayrıca RTÜK’e de gerekli şikayet yapılacaktır" ifadelerine yer verildi. 

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme