25 Şubat 2024 Pazar
ads
DOLAR 31.07 ₺
EURO 33.68 ₺
STERLIN 39.46 ₺
ALTIN 2,032.57 ₺
BTC 51,603.77 $
ETH 2,989.14 $
BİST 9,374.20

Basketbolda haftanın programı

BASKETBOL 3878
Yayınlama: 3 Kasım 2023 Cuma 12:48 Kaynak: Haber Merkezi

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle:

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi

4 Kasım Cumartesi

13.00 Çağdaş Bodrumspor-Büyükçekmece Basketbol (Menteşe)

15.30 Bahçeşehir Koleji-Darüşşafaka (Ülker Spor ve Etkinlik)

18.00  Beşiktaş- Manisa Büyükşehir Belediyespor (BJK Emlakjet Spor Kompleksi)

5 Kasım Pazar:

13.00 Karşıyaka-Bursaspor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

15.30 Samsunspor-Anadolu Efes (Mustafa Dağıstanlı)

18.00 Galatasaray- Türk Telekom (Sinan Erdem)

20.30 TOFAŞ-  Fenerbahçe (TOFAŞ)

6 Kasım Pazartesi:

19.00 Merkezefendi Belediyesi Basket-Aliağa Petkimspor (Pamukkale Üniversitesi)

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi

3 Kasım Cuma

16.00 İzmit Belediyespor-Nesibe Aydın (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

17.00 Fenerbahçe-Tarsusspor (Fenerbahçe Metro Enerji)

4 Kasım Cumartesi:

13.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Bursa Uludağ Basketbol (Hatay Merkez)

14.00 ÇBK Mersin- Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Basketbol (Servet Tazegül)

15.00 BOTAŞ-Emlak Konut (TOBB ETÜ)

16.00 OGM Ormanspor-Melikgazi Kayseri Basketbol (M. Sait Zarifoğlu)

16.30 Galatasaray-Beşiktaş (Ahmet Cömert)

Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi:

3 Kasım Cuma:

15.30 Bornova Belediyesi Karşıyaka-Finalspor (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

4 Kasım Cumartesi:

13.00 Fenerbahçe Koleji-Kapaklıspor (Fenerbahçe Metro Enerji)

14.45 Gaziantep Basketbol-Sigortam.Net (Karataş Şahinbey)

16.30 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Ankaragücü IKON Menkul (Kurtdereli)

18.15 Semt77 Yalovaspor-Haremspor (90. Yıl)

5 Kasım Pazar:

14.00 Esenler Erokspor-Iğdır Basketbol (Ahmet Cömert)

15.45 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor- Mersin Büyükşehir Belediyesi (Kocaeli Atatürk)

17.30 Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler- Çayırova Belediyesi (Gölbaşı)

6 Kasım Pazartesi:

18.00 OGM Ormanspor- Konyaspor (M. Sait Zarifoğlu)

 
İlk Yorumu Sen Yaz
Tercüme