BASKETBOL
Giriş Tarihi : 13-01-2023 12:10   Güncelleme : 13-01-2023 12:15

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda haftanın programı

Basketbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi

13 Ocak Cuma:

19.00 Büyükçekmece Basketbol-Beşiktaş (Gazanfer Bilge Spor Salonu)

14 Ocak Cumartesi:

13.00 Konyaspor Basketbol-Karşıyaka (Selçuklu Belediyesi Spor Salonu)

15.30 Aliağa Petkimspor- Türk Telekom (Enka Spor Salonu)

18.00 Bahçeşehir Koleji-TOFAŞ (Ülker Spor ve Etkinlik Salonu)

15 Ocak Pazar:

13.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor- Galatasaray (Muradiye Spor Salonu)

15.30 Bursaspor- Fenerbahçe (Tofaş Spor Salonu)

18.00 Darüşşafaka- Gaziantep Basketbol (Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu)

16 Ocak Pazartesi:

19.00 Anadolu Efes-Merkezefendi Belediyesi Basket (Sinan Erdem Spor Salonu)

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi

13 Ocak Cuma:

14.30 Antalya Toroslar Basketbol-Fenerbahçe Alagöz Holding (Kepez Turgut Özal Spor Salonu)

14 Ocak Cumartesi:

13.00 Bursa Uludağ Basketbol- Rize Belediyesi (Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Emlak Konut-OGM Ormanspor (Başakşehir Spor Kompleksi)

16.00 Galatasaray-Çankara Üniversitesi (Ahmet Cömert Spor Salonu)

15 Ocak Pazar:

15.00 Melikgazi Kayseri Basketbol-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu)

15.30 BOTAŞ-ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi (Ankara Spor Salonu)

16.00 Nesibe Aydın-Beşiktaş (TOBB ETÜ Spor Salonu)

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi

13 Ocak Cuma:

18.00 Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler- Fenerbahçe Koleji DS Energy (Gölbaşı Spor Salonu)

14 Ocak Cumartesi:

14.00 Sigortam.Net- Ankaragücü Mamak Belediyesi (Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)

15.45 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Antalya Güneşi (Kurtdereli Spor Salonu)

17.30 Finalspor-Çağdaş Bodrumspor (Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi)

15 Ocak Pazar:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Gemlik Basketbol (Edip Buran Spor Salonu)

15.45 Samsunspor Basketbol-Ormanspor (Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu)

17.30 Yalovaspor-Bornova Belediyesi Karşıyaka (90. Yıl Spor Salonu)

16 Ocak Pazartesi:

18.00 Haremspor- Kocaeli Büyükşehir Belediye Kagıtspor (Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi)

AdminAdmin