23 Şubat 2024 Cuma
ads
DOLAR 31.04 ₺
EURO 33.69 ₺
STERLIN 39.40 ₺
ALTIN 2,036.06 ₺
BTC 51,080.64 $
ETH 2,942.07 $
BİST 9,374.20

Ankaragücü'nün rakibi Gaziantep FK'da işler karışık

Gaziantep FK 3860
Yayınlama: 24 Ocak 2023 Salı 21:18 Kaynak: Haber Merkezi

Ankaragücü'nün rakibi Gaziantep FK'da işler karışık

Ankaragücü'nün rakibi Gaziantep FK'da tam anlamı ile karışıklık hakim...

9 haftadır kazanamayan ve yaptığı açıklamalar nedeniyle tepkilerin odağında olan teknik direktör Erol Bulut ile yolların ayrılmasının an meselesi olduğu ifade edildi.

Gaziantep FK yönetiminin Erol Bulut ile yolları ayırmak için masaya oturduğu ancak anlaşma sağlanamadığı iddia edildi.

Gaziantep FK2nın Erol Bulut ile yollarını ayırması halinde İlhan Palut, Sergen Yalçın ve İsmail Kartal ile masaya oturacağı konuşuluyor.

Yönetim de bırakmıştı

Geçtiğimiz hafta Başkan Cevdet Akınal ve yönetimi görevi bıraktıklarını açıklamış ve Kırmızı-Siyahlı camianın önünü açmak istediklerini söylemişti.

Erol Bulut'a tepkinin nedeni...

Süper Lig'de oynanan ve 2-1 kaybedilen Fenerbahçe karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulunan teknik direktör Erol Bulut, "Elimizde tek bir forvet var. Kanat oyuncularımız yeterli değil, bakalım ne olacak! Yeni yönetim gelecek, ne olacak? Ben de bilmiyorum ne olacağını. Başkan yok, yönetim yok! Kimle muhatap olacağımızı bilmiyoruz. Tek başımıza götürüyoruz. Transfer yapmamız gerekiyor. Futbolcular alacaklarını alamıyor. Ben 1,5 yıldır maaş alamıyorum ama hiçbir zaman takımımı şikayet etmedim" demişti. Bulut sonrasında sözlerinin yanlış anlaşıldığını açıklamıştı.

İlk Yorumu Sen Yaz
Tercüme