18 Mayıs 2024 Cumartesi
ads
DOLAR 32.21 ₺
EURO 35.12 ₺
STERLIN 40.88 ₺
ALTIN 2,500.70 ₺
BTC 66,956.35 $
ETH 3,117.54 $
BİST 10,643.58

Ankaragücü'nde yeniler nasıl oynadı?

Ankaragücü 6363
Yayınlama: 10 Ağustos 2022 Çarşamba 11:46 Kaynak: Haber Merkezi

Ankaragücü'nde yeniler nasıl oynadı?

Ankaragücü sezonun ilk maçında Konyaspor ile evinde 0-0 berabere kaldı.

Ankaragücü'nün yeni transferleri  Konyaspor maçında nasıl oynadı.

Oğuz Ceylan: Oyuna istekli ve tempolu başladı ancak devamanı getiremedi. İlk bölümde etkili indirmeleri vardı ve elverişli bir pozisyonu değerlendirmedi. İkinci yarıda fazla ileri çıkamadı. Savunmada zaman zaman zorluk yaşadı.

Mujakiç: Kısa süre önce takıma katılmasına rağmen fazla yabancılık çekmedi. Görevini yerine getirmeye çalıştı. Güçlü fiziğiyle mücadele ederken, hava toplarında aksadı. Savunmadan topla çıkışlarda göze batan hatası olmadı.

Marlon: Takımın atak oynadığı, rakip üzerinde baskı kurduğu ilk yarıda kulvarını iyi kullanmaya çalıştı. Michalak gibi süratli bir oyuncu karşısında dinamik ve agresifti. İkinci yarıda önünde oynayan Jese fazla yardıma gelmeyince, rakip ataklar karşısında sıkıntılar yaşadı.

Tasos: Kritik bir pozisyonu değerlendiremedi. Görev yaptığı kanatta çok bir varlık gösteremedi. Bazen gereksiz zorlamalarla top kayıpları yaptı. Şut zamanlaması ve becerisi düşük kaldı.

Pedrinho: Orta sahada en çok topla buluşan, alan daraltan ve ataklara yön vermeye çalışan isimdi. Etkili noktalara, bitirici pasları deneyen oyuncu çıktıktan sonra orta alan üstünlüğü iyice rakibe geçti.

Beridze: Sol kanatta görev yapan Gürcü oyuncu da çok fazla öne çıkamadı. Mücadele anlamında idare eder bir görüntüdeydi. Taraftarın daha aktif bir oyun beklentisine ilk maçta karşılık veremedi.

Macheda: Ceza alanı içinde ve civarında istediği topları çok fazla alamadı. Kalabalık savunma arasında boşluk bulmakta sıkıntı çekti. Mücadelesi ile ayakta kalmaya çalıştı.

Jese: Takım ısınmaya çıktığında sahada olmayışı dikkatlerden kaçmadı. Devre biterken de ısınmayı bırakıp, erkeden soyunda odasına gitmesi bir tepki gibiydi. Son yarım saatte oyuna dahil oldu. Sol kanatta görev alırken, fizik olarak tam hazır olmadığı ortadaydı. Çok ağır kaldı.

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme