Ankaragücü
Giriş Tarihi : 18-11-2022 09:25   Güncelleme : 18-11-2022 09:30

Ankaragücü'nde Jese Rodrigues için müthiş iddia... Ayrılıyor mu?

Ankaragücü'nde Jese Rodrigues için müthiş iddia... Ayrılıyor mu?

Ankaragücü'nün sezon başında büyük sükse yaratan transferlerinden Jese Rodrigues için müthiş bir haberleri/iddia" class="taglink" title="iddia Haberleri">iddia ortaya atıldı.

Ankaragücü'ne transferi sonrası rüya bir düğün töreni ile uzatmalı sevgilisi ve oğlunun annesi Aurah Ruiz ile dünya evine giren Jese Rodrigues'in Ankaragücü'nden ayrılacağı iddia edildi.

Klasik, lüks ve spor arabaları ile ilgili haberler yapan tork.news sitesinin iddiasına göre Jese Rodrigues'in eşi Aurah Ruiz'in istediği Bugatti Chiron Sport 110 marka spor arabayı almak için daha iyi para kazanabileceği kulübe gitmeye çalışacağı ifade edildi.

Haberde Jese Rodrigues'in Spor Toto Süper Ligi'nde en çok maaş alan futbolculardan biri olmasına rağmen eşi Aurah Ruiz'in istediği ve fiyatı 3.5 milyon euro civarı olan Bugatti Chiron Sport 110 marka spor arabayı almak için şimdiden girişimlere başladığı yer aldı.

Jese Rodrigues'in her zaman oğlunun annesinin isteklerine uymaya çalıştığı  Bugatti Chiron Sport 110'i alacak bir maaşa sahip olmadığından Madrid'in veya Fransız takımının kapısını tekrar çalmayı düşünebileceği kaydedildi. 

Bugatti Chiron Sport 110'nin özellikleri

Bugatti Chiron Sport, 1500 CV maksimum güç ile merkezi bir konumda bulunan 8.0 W16 motoruyla dikkat çekiyor. Bu kompozisyon sayesinde saatte 490 kilometrelik maksimum hıza fazlasıyla ulaşabiliyor. 2017 yılında dünyanın en hızlı üretim arabası oldu.

AdminAdmin