Ankaragücü
Giriş Tarihi : 27-10-2023 11:48   Güncelleme : 27-10-2023 11:52

Ankaragücü'nde Emre Belözoğlu'ndan flaş açıklamalar

Ankaragücü'nde Emre Belözoğlu'ndan flaş açıklamalar

Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu flaş açıklamalarda bulundu.

Ankaragücü’ne geldiği için şanslı olduğunu ifade eden Belözoğlu” Ben eleştiriye açık birisiyim. Elbette beni eleştireceksin. Benim de yanlışlarım olacaktır. Eleştirilerden ders çıkarırım. Ben kendi görevimi sizde kendi görevinizi yapıyorsunuz. İkimizin de işi zor. Eleştiriler kişiselleştirilirse işte o zaman eleştiri olmaktan çıkar “dedi.

Ankaragücü’nde iki maçta bir galibiyet bir yenilgi alan Emre Belözoğlu şöyle konuştu:

PES ETMEM, BOYUN EĞMEM

“Ankaragücü büyük bir kulüp. Hedefleri var. Henüz daha  benim açımdan yolun başındayız. Bir yenilgi ile pes etmem. Benim gerek futbolculuk gerek teknik direktörlük görevimde pes etmek yoktur. Mücadele etmek vardır. Kimseye boyun eğmem. Başkanın, yönetimin, futbolcuların, taraftarlarında boynunu eğdirmem”

İNİŞLİ ÇIKIŞLI SONUÇLAR OLACAK

“Futbolda  her zaman kazanmak isterim. İnişli-çıkışlı sonuçlar olacaktır .Galip geldiğimizde elbette sevineceğiz .Daha iyisini yapmak için bir adım daha ileriye gitmeliyiz. Yenildiğimiz maçlarda ise oturup ağlayacak halimiz yok. Nerede hata yaptığımız inceleyip, bu hataları asgariye indirmeliyiz” 

TARAFTARIMIZ BÜYÜK GÜÇ

“Ankaragücü büyük bir taraftara sahip. Yıllardır zaten hep takımlarına  hangi ligde olursa olsun evinde ve deplasmanda yalnız bırakmıyor. Taraftarlarımız rahat olsun. Ankaragücü  coşkulu ve keyif veren futbolu ile mutlu edecektir”

SAMSUNSPOR MAÇI ÖNEMLİ

“Samsunspor ile anlamlı bir günde karşılaşacağız. İki kentinde Kurtuluş savaşında büyük ve tarihi bir yeri var. Böyle bir anlamlı günde galip gelmek istiyoruz. Bunu da başaracağımıza inanıyorum”

Haber: Ali Erdoğan/Zafer Gazetesi
 

 
Yetginer MaydaYetginer Mayda

Admin