22 Haziran 2024 Cumartesi
ads
DOLAR 32.82 ₺
EURO 35.24 ₺
STERLIN 41.77 ₺
G.ALTIN 2,449.46 ₺
BTC 64,830.60 $
ETH 3,510.87 $
BİST 10,771.36

Ankaragücü'nde 3 ayrılık... Gençlerbirliği'nde mücadele edecekler

Ankaragücü 11522
Yayınlama: 10 Ocak 2023 Salı 20:58 Kaynak: Haber Merkezi

Ankaragücü'nde 3 ayrılık... Gençlerbirliği'nde mücadele edecekler

Ankaragücü Abdullah Durak, Alperen Babacan ve Nurullah Aslan ile yollarını anlaşarak ayırdı.

Ankaragücü, karşılıklı anlaşarak sözleşmesi sona erdirilen Abdullah Durak, Alperen Babacan ve Nurullah Aslan'a teşekkür etti.

Ankaragücü'nden Abdullah Durak için yapılan açıklamada , "Kulübümüz ile Abdullah Durak arasındaki sözleşmenin, karşılıklı anlaşılarak sona erdirilmesi konusunda mutabakata varılmıştır. Takımımızda kaptanlık görevi de yapan Abdullah Durak'a tüm emek ve hizmetleri için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz." ifadeleri kullanıldı.

Alperen Babacan'a ilişkin kulüp açıklamasında ise  "Kulübümüz ile Alperen Babacan arasındaki sözleşmenin, karşılıklı anlaşılarak sona erdirilmesi konusunda mutabakata varılmıştır. 2021 yılından itibaren formamızı terleten Alperen Babacan'a tüm emek ve hizmetleri için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz." denildi.

Nurullah Aslan için yapılan açıklamada da "Kulübümüz ile Nurullah Aslan arasındaki sözleşmenin, karşılıklı anlaşılarak sona erdirilmesi konusunda mutabakata varılmıştır. Nurullah Aslan'a tüm emek ve hizmetleri için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz." ifadesi kullanıldı.

3'ü de Gençlerbirliği'nde

Ankaragücü'nden ayrılan Abdullah Durak bugün Gençlerbirliği ile sözleşme imzalarken Alperen Babacan ve Nurullah Aslan'ın ise yarın sözleşme imzalaması bekleniyor.

İlk Yorumu Sen Yaz
code
Tercüme