Ankaragücü Başkan Yardımcısı ve Futbol Şube Sorumlusu Yusuf Tanık, Morutan'ın sağlığına kavuşması için ellerindne geleni yapacaklarını söyledi.
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yusuf Tanık şu ifadeleri kullandı:
"Futbolcumuz Olimpiu Morutan’a geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Bir an önce sağlığına kavuşması ve sahalara en hızlı sürede dönmesi için Ankaragücü olarak elimizden gelen her şeyi yapacağız."
?ref_src=twsrc%5Etfw">April 24, 2024Futbolcumuz Olimpiu Morutan’a geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Bir an önce sağlığına kavuşması ve sahalara en hızlı sürede dönmesi için Ankaragücü olarak elimizden gelen her şeyi yapacağız. https://t.co/joXrQ0RfaF
— Yusuf Tanık (@yusuf_tanik1) Tweeti Göster