Sosyal medyada tepkilerini ortaya koyan sarı laciverlilerde yönetimin istifasını isteyen de var, futbolcuların ruhsuz olduğunu ifade edenler de var.
Oyamayan transferleri de sorgulayan taraftarlar deplasman dönüşü evlerine gitmeyeceklerini ve Beştepe Tesisleri'nde sorumlularla görüşeceklerini ifade ettiler.
Ankaragücü taraftar gruplarından Gecekondu, Ankaragücü - Sol Kapalı ve Bekarevi Çocukları'nın içinde bulunduğu taraftar grupları da sosyal medya hrsaplarından tepkilerini gösterdi.
?ref_src=twsrc%5Etfw">May 12, 2024Ligte üst sıralar, kupa, Avrupa gibi hayaller ile başlamışken; ligin bitimine 2 hafta kala küme düşmemek için bekler duruma geldik.
— Gecekondu (@gecekondu) Tweeti Göster
Neden mi?
Çünkü, Ankaragücü'nün ruhuna yakışmayan futboldan dolayı.
Siz Ankaragücü formasını giyiyorsunuz. Eğer, o forma altında mücadele… pic.twitter.com/MyEEiDRWyZ
?ref_src=twsrc%5Etfw">May 12, 2024Sezon başından bu yana taraftarın tırnaklarıyla kazıyarak verdiği tüm emekler; sadece birkaç hafta içerisinde yönetim, teknik heyet ve futbolcular tarafından heba edilmiş ve Şanlı Ankaragücümüz ateş hattının ortasına atılmıştır.
— Ankaragücü - Sol Kapalı (@OnlyAnkaragucu) Tweeti Göster
Bu taraftara bunları layık görenleri…
">Tweeti Göster?ref_src=twsrc%5Etfw">May 12, 2024Her geçen dakika Ankara'ya kilometre düşüyor, ne günün akşamını beklemeye, ne de biraz sakinleşmeye vaktimiz var,
— Bekar Evi Çocukları (@BekarEviTD) Tweeti Göster
Deplasman Beştepe'ds bitecek! pic.twitter.com/BqgyQjQYcc
">Tweeti Göster?ref_src=twsrc%5Etfw">May 12, 2024Her geçen dakika Ankara'ya kilometre düşüyor, ne günün akşamını beklemeye, ne de biraz sakinleşmeye vaktimiz var,
— Bekar Evi Çocukları (@BekarEviTD) Tweeti Göster
Deplasman Beştepe'ds bitecek! pic.twitter.com/BqgyQjQYcc