Güncel
Giriş Tarihi : 23-11-2015 10:38   Güncelleme : 23-11-2015 10:38

Real Madrid'de kelle isteniyor

Real Madrid'de tarihi Barcelona yenilgisi sonrasında taraftarlar, "Benitez'in işi bitti, Florentino istifa" tezahüratları yaparken kelle istediler.

Real Madrid'de kelle isteniyor

Real Madrid'de tarihi Barcelona yenilgisi sonrasında taraftarlar, "Benitez'in işi bitti, Florentino istifa" tezahüratları yaparken kelle istediler.
 

Lionel Messi'nin sakatlığı sebebiyle 11'de başlamamasına karşın Neymar ile Suarez'i durduramayarak evindeki derbiden 4-0 gibi ağır bir yenilgiyle ayrılan Real Madrid'de ipler kopma noktasında.Başkan Florentino Perez'i istifaya davet eden taraftarlar sosyal medyadan da adeta ateş püskürdü. Protestolara İspanyol medyası geniş yer ayırdı. Madrid'e yakın gazetelerin manşetleri şöyle:

Marca: Bernabeu kelle istiyor

Benitez'in işi bitti, taraftarlar "Florentino istifa" tezahüratları yaptı. Takım darmadağın olmak üzere...

AS: Florentino Perez devri bitiyor

Ronaldinho'nun alkışlanmasından 10 yıl sonra bu kez Iniesta alkışlandı.

105 SANİYEDE GELEN GOL

Bernabeu'da muhteşem bir galibiyete imza atıp Real ile puan farkını 6'ya çıkaran Barça klasik haline gelen paslaşmalarında da gövde gösterisi yaptı. Barça 105 saniyede yaptığı 40 pas sonunda Suarez ile ilk golünü kaydetti.

SOSYAL MEDYA 4 DİYE İNLEDİ

Barcelona'nın 4-0'lık galibiyeti Real Madrid'i sosyal medyada günün konusu yaptı. Eğlenceli fotomontajlar üretip paylaşan futbolseverlerden birisi telefon tuşlarında 4 numarası yerine Real Madrid logosunu koydu. Bir diğer dikkat çekici mesaj ise Neymar'ın üstün performansına yönelikti: "100 milyon Euro, kaçırılan vergiler, edilen kavgalar ve istifa eden bir başkan... Yine de Neymar galiba hepsine değdi." Sosyal medyada ayrıca Benitez'le alay eden birçok fotoğraf da dikkat çekti.