Ankaragücü
Giriş Tarihi : 14-09-2015 09:21   Güncelleme : 14-09-2015 09:21

Mehmet Yiğiner'den bürokratlara büyük taş!

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner 2-0 kazanılan Fatih Karagümrük maçını değerlendirdi.

Mehmet Yiğiner'den bürokratlara büyük taş!

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner 2-0 kazanılan Fatih Karagümrük maçını değerlendirdi.


Sonuçtan son derece memnun olan Yiğiner; “Transfer yasağını kaldırarak transferler yaptık. Bu oyuncuların takıma katkısı görülüyor. Eski oyunularımızdan zaten hiç bahsetmiyorum. Onlar zaten her zaman takıma katkı veren oyuncular. Karagümrük maçında daha 14.dakikada 10 kişi kalmamıza rağmen maçın hakimi bizdik. Kazandığımız için mutluyuz” dedi.


Geçtiğimiz Cuma günü puan silme cezası alan takımların yöneticileri ile Bakan Akif Çağatay Kılıç ile görüştüklerini belirten Yiğiner; “Bizle sorunu olan oyuncuların dosyalarını çözdük ve önemli biri işi gerçekleştirdik. Bakan Beyle görüşmemiz iyi geçti. Kısa zamanda olumlu sonuç alacağımızı umut ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Taraftarın desteğinden dolayı çok mutlu olduklarını belirten Yiğiner; “Kombine satışlarınızda istediğimiz rakama ulaşamadık. Ancak taraftarımız bugün müthiş bir destek verdi ve o açığı fazlasıyla kapattılar. Onlara teşekkür ediyoruz. Birlik beraberlik içinde hedefe ulaşacağız” dedi.


Protokol tribününde şehrin ileri gelenlerini görmek istediklerini belirten Yiğiner; “Bugün protokol tribününde olmayanlar, yarın biz başarıları kazandıkça burada yer bulamayacaklar.” İfadelerini kullandı.

 

Kaynak: Sporanki.com