Fenerbahçe
Giriş Tarihi : 08-09-2015 13:10   Güncelleme : 08-09-2015 13:10

Fenerbahçe Bursaspor'dan o isime de kafayı taktı

Pereira, Bursaspor'dan bir yıldıza daha kafayı taktı..

Fenerbahçe Bursaspor'dan o isime de kafayı taktı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın, milli maçlarda izleyip hayran kaldığı başarılı futbolcu Serdar Aziz'in alınmasını istediği ileri sürüldü. Sportif direktör Terraneo ocak ayında Serdar Aziz için Bursaspor'un kapısını çalacak.

Bursaspor'dan Fernandao, Şener, Ozan Tufan ve Volkan Şen'i alan Fenerbahçe, yeşil-beyazlı kulübün bir başka yeteneği Serdar Aziz'e de iyice kancayı taktı.

Stoper konusunda sıkıntı olduğunu düşünen teknik direktör Pereira, daha önce de alınmasını istediği Serdar Aziz'in milli maçlardaki performansını görünce soluğu sportif direktör

Terraneo'nun yanında aldı. Pereira "transfer sihirbazı" olarak anılan Terraneo'ya Serdar Aziz'i devre arasında Fenerbahçe'de görmeyi çok istediğini söyledi.

SERDAR AZİZ TARAFTARLA SORUN YAŞAMIŞTI

Pereira'nın bir dediğini iki etmeyen Fenerbahçe'nin, ara transferde Serdar Aziz için harekete geçmesine kesin gözüyle bakılıyor. 24 yaşındaki oyuncunun, Fenerbahçe'ye transfer olan eski takım arkadaşları Fernandao, Şener, Ozan Tufan ve Volkan Şen'le sık sık görüştüğü biliniyor.

Serdar Aziz sezon başında Bursasporlu bazı taraftarların tepkisiyle karşılaşınca yönetime başvurarak, "Ayrılmak istiyorum" demiş, ancak daha sonra ikna edilerek takımda kalması sağlanmıştı.