Galatasaray
Giriş Tarihi : 26-08-2015 08:57   Güncelleme : 26-08-2015 08:57

Telles için karar anı!

Galatasaray yönetimi, Alex Telles için Paris Saint Germain'in 1 ay önce yaptığı 8 milyon Euro'luk teklifi yeniden gündeme aldı.

Telles için karar anı!

Galatasaray yönetimi, Alex Telles için Paris Saint Germain'in 1 ay önce yaptığı 8 milyon Euro'luk teklifi yeniden gündeme aldı. Fransız kulübü, daha önce reddedilen bu parayı ödemeyi kabul ederse, Telles satılacak.

Avrupa'da transfer sezonunun bitimine sayılı günler kala Galatasaray'da sıcak saatler yaşanıyor.

Sarı kırmızılı kulüp, Brezilyalı futbolcusu Alex Telles ile yollarını her an ayırabilir.

Yaklaşık 1 ay önce Telles için 8 milyon Euro teklif eden Paris Saint Germain'in önerisini reddeden Galatasaray yönetimi, karar değişikliğine gitti.

Aynı mevkide forma giyen Carole'un üstün performansı ve yeni transferler için mali kaynak arayan Galatasaray'ın sıcak para ihtiyacı, Telles için yapılan 8 milyon Euro'luk teklifin yeniden gözden geçirilmesini sağladı.

DAHA ÖNCE 12 MİLYON EURO İSTEMİŞLERDİ

Telles için daha önce 12 milyon Euro bonservis bedeli isteyen sarı kırmızılı yönetim, Paris Saint Germain 8 milyon Euro ödemeyi kabul ettiği taktirde, genç oyuncuyu satacak.

Galatasaray, 1992 doğumlu Alex Telles'i Ocak 2014'te 6 milyon 150 bin Euro'ya Brezilya'nın Gremio Kulübü'nden satın almıştı.