Amed Sportif
Giriş Tarihi : 23-07-2015 16:17   Güncelleme : 23-07-2015 16:17

Deniz Naki Amedspor'da

Spor Toto 2. lig kırmızı grup takımlarından Amed SK, kendisine yönelik ırkçı saldırılar nedeniyle Türkiye'yi terk eden Deniz Naki'yi transfer etti.

Deniz Naki Amedspor'da

Spor Toto 2. lig kırmızı grup takımlarından Amed SK, Süper ligde Gençlerbirliği'nde oynarken, kendisine yönelik ırkçı saldırılar nedeniyle Türkiye'den ayrılan Deniz Naki ile anlaşmaya vardı.

IRKÇI SALDIRI NEDENİYLE TÜRKİYE'Yİ TERK ETTİ

Dersimli bir anne-babanın oğlu olarak Almanya'da dünyaya gelen Deniz Naki, 2013-2014 sezonunda Türkiye'de Gençlerbirliği'ne transfer oldu. Deniz Naki, 20 maçta forma giydikten sonra kendisine yapılan ırkçı saldırı nedeniyle Türkiye'den ayrıldı.BUNDESLIGA'DA YETİŞTİ

Avrupa'nın önde gelen liglerinden olan Almanya Bundesliga'da yetişen Deniz'in kimliğinden dolayı Büyükşehir Belediyespor'u tercih ettiği ve resmi imzanın atılacağı öğrenildi.DAYAK YEDİĞİ İÇİN TÜRKİYE'Yİ TERK ETMİŞTİ

Dersimli olduğu için geçmişte sık sık Facebook'ta tacize maruz kalan ve son olarak IŞİD karşıtı paylaşımlar yapmasının ardından Ankara'da üç kişinin saldırısına uğrayan Deniz Naki, kulüple karşılıklı olarak sözleşmesini feshetmiş ve Almanya'ya geri dönmüştü.