Fenerbahçe
Giriş Tarihi : 11-07-2015 09:22   Güncelleme : 11-07-2015 09:22

Arda'ya F.Bahçe'den çılgın teklif

Barça'nın 'sakatlanır' diye kiralamaya sıcak bakmadığı milli gururumuza F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan çılgın teklif.

Arda'ya F.Bahçe'den çılgın teklif

Barça'nın 'sakatlanır' diye kiralamaya sıcak bakmadığı milli gururumuza F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan çılgın teklif.


Şampiyonluğu ezeli rakibi G.Saray’a kaptırdıktan sonra kesenin ağzını açarak dünya çapında ses getiren transferlere imza atan F.Bahçe’de başkan Aziz Yıldırım yıldızlara doymak bilmiyor. Arda Turan’ı 5 yıllığına kadrosuna katan Barcelona’nın cezası nedeniyle milli yıldızımızı 6 ay oynatamayacak olmasını fırsata çevirmeyi kafasına koyan sarı-lacivertlilerin 1 numarası, İspanyol temsilcisine çılgın bir teklif yaptı.


2 gün önce asbaşkan İlhan Ekşioğlu Twitter’dan “Arda Turan, ocak ayına kadar Barcelona’da oynayamayacak. Başkanımızın önceki yıllarda yaptığı teklif doğrultusunda kapımız kendisine açıktır” mesajı atarak başarılı futbolcuyu istediklerini açık şekilde dile getirirken, şimdi de başkan Aziz Yıldırım Topuk Yaylası Tesisleri’nde bu konuda ciddi olduklarını belirtti.


Katala ekibinin Türkiye’nin gururunu ‘Sakatlanır’ diye kiralamaya yanaşmamasına anlam veremediğini belirten başkan, transferin gerçekleşmesi durumunda her türlü önlemi alabileceklerini dile getirdi. Onu takımda görmek istediğinin altını çizen Yıldırım, bakın neler söyledi: “Arda Turan’a kapımız her zaman açık. Bunu kendisi de biliyor. Onunla bu konuyu çok daha önce de konuşmuştum. Biz kulüp olarak teklifimizi yaptık, hem Arda’dan hem de kulübünden cevap bekliyoruz. Onun 6 ay boyunca resmi karşılaşmalarda forma giyemeyecek olması hem kendisi hem de A Milli Takımmız için iyi bir şey değil. Şayet kulübü kabul ederse her türlü sigortayı yaparız. Ya da onlar istedikleri koşullarda bir sigorta yapar, biz de ücretini öderiz. Bizim için sıkıntı olmaz.”