Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 16-06-2015 14:31   Güncelleme : 16-06-2015 14:31

Gençlerbirliği Stuart Baxter'i bekliyor

Gençlerbirliği yeni hocası Stuart Baxter'in Ankara'ya gelmesini bekliyor.

Gençlerbirliği Stuart Baxter'i bekliyor

Gençlerbirliği'nin yeni teknik direktörü Stuart Baxter, en geç 25'inde kadar Ankara'ya gelecek ve yeni sezon için kolları sıvayacak.

Futbolcular 28-29 Haziran'da Beştepe'de toplanacak ve transferde son noktayı koyacak.

Dün Güney Afrikaya giderek kulüpteki son işlerini halleden ve takımavedaeden Baxter'ın daha sonra İskoçya'ya gittiği ve 1 hafta 10 gün içinde Ankara'ya geleceği öğrenildi.
Başkan İlhan Cavcav, yabancı oyuncu transferini bitirdiklerini belirterek yerli oyuncu transferi için hocanın raporunu beklediklerini ifade etti.

Per Johannes Hopf, Walid Atta, Panajotis Dimitriadis, Iasmin Latovlevici ve Martin Spelmann'ı transfer ettiklerini belirten İlhan Cavcav, "Birkaç oyuncu daha gündemimizde Fakat Radkov, Antal ve Tomic'in netleşmesini bekliyoruz.

Cavcav, "Yeni hoca 25-26 Haziran'da Ankara'ya gelecek. 28 ya da 29 Haziran'da futbolcularımızı Beştepe'de toplayacağız. Sonra da hocamızla bir tanışma organizasyonu yapılacak ve ardından çalışmalar başlayacak. Daha sonra hocamızın vereceği rapora göre de teansfer çalışmalarını yürüteceğiz. Bilindiği gibi Türkiye'nin en iyi altyapısına sahibiz.Oradan da yeni oyuncular gelecek. A Takımla antrenmana çıkacaklar ve hocamızın raporuna göre davranacağız" dedi.