Beşiktaş
Giriş Tarihi : 15-06-2015 13:39   Güncelleme : 15-06-2015 13:39

Beşiktaşlı futbolculara teklif yağıyor

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şubesi Sorumlusu Ahmet Nur Çebi, takımdaki önemli isimlerin transfer teklifi aldığını duyurdu.

Beşiktaşlı futbolculara teklif yağıyor

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şubesi Sorumlusu Ahmet Nur Çebi, takımdaki önemli isimlere transfer teklifleri geldiğini belirtti. Çebi ayrıca takımdan gidecek ve kalacaklar konusundaki son kararın teknik direktör Şenol Güneş'e ait olduğunu sözlerine ekledi.

Beşiktaş İkinci Başkanı Çebi "Demba Ba, Gökhan Töre, Sosa, Oğuzhan, Pedro, Tolgay, Ersan’a transfer teklifleri var. 5 Milyon'dan 15 Milyon Avro'ya kadar teklifler geldi. Bu takımın bir değeri var. Beşiktaş para ediyor" dedi.

Teknik direktör Şenol Güneş'in hazırlık kampında vereceği kararın önemli olduğunun altını çizen Çebi "Sezer Öztürk ve İbrahim Toraman’ın durumu hocaya bağlı. Şenol Güneş kimi al derse alırız sat derse satarız" dedi.

Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Güneş'in, Vodafone Arena'nın tamamlanmasından önce bir stat belirlenmesini istediğini de dile getirdi.

Beşiktaş İkinci Başkanı Çebi "Şenol Hoca 'bir yer belirleyelim stadımız yapılana kadar orda oynayalım. Başakşehir ya da Ankara olsun. O stadın adını koyalım, evimiz olsun’ diyor. Şenol Güneş İstanbul’u tercih ediyor. Atatürk Olimpiyat Stadı’na ise futbolcular ve teknik heyet soğuk bakıyor" ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi ayrıca, Şenol Güneş ile birlikte daha gayretli bir profesyonelleşme izleneceğinin de altını çizdi.

A Takımdan Sorumlu Yönetici Mete Vardar'ın tecrübelerini Şenol Güneş’e anlattığını bildiren Beşiktaş İkinci Başkanı, Güneş'in mevcut ekip ile çalışacağını, zaman içinde değişiklikler olabileceğini aktardı.

Ahmet Nur Çebi, siyah beyazlı takımda sağ bek, stoper ve sol önde eksikliklerin olduğunu söyleyerek hagi bölgelere transfer yapılacağının da sinyallerini verdi.