Fethiyespor
Giriş Tarihi : 15-06-2015 08:34   Güncelleme : 15-06-2015 08:34

Mert Günok adeta kovuldu!

Fenerbahçe, altyapıdan yetişen kaleci Mert Günok ile yolları ayırdı! Ayrılık haberini hem Mert hem de menajeri doğruladı.

Mert Günok adeta kovuldu!

Fenerbahçe, altyapıdan yetişen kaleci Mert Günok ile yolları ayırdı! Ayrılık haberini hem Mert hem de menajeri doğruladı.

Fenerbahçe altyapısından yetişen kaleci Mert Günok, sarı lacivert renklere veda etti! Milli kalecinin sona eren sözleşmesinin uzatılmayacağı, oyuncunun menajerine resmen bildirildi.

"TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRECEĞİZ"

Mert'in menajeri Batur Altıparmak, NTV Spor'a yaptığı açıklamada bugüne kadar Fenerbahçe ile görüşmek için beklediklerini ancak hiçbir şekilde kendileriyle görüşülmediğini belirtti. Önceliği Fenerbahçe'ye vermelerine rağmen görüşme bile yapılmadan yolların ayrıldığına vurgu yapan Altıparmak, "Bu dakikadan itibaren gelen tekliflere açığız" dedi.

Batur Altıparmak yurt içi veya yurt dışı gibi bir ayrım yapmadıklarını belirtirken; bugüne kadar Galatasaray veya Beşiktaş'tan teklif almadıklarını da sözlerine ekledi.

"NE PARA NE DE GARANTİ OYNAMA İSTEĞİ OLDU"

Bu arada Mert Günok da kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada hakkındaki bazı iddialara yanıt verdi. Yeni sözleşme için en son geçen sezonun başında konuşulduğunu ifade eden Mert, "Sözleşmemin bitiş gününden itibaren bu 2 hafta içerisinde ne bir para mevzusu ne de oynama garantisi isteme gibi bir görüşmemiz olmamıştır" dedi.

Mert'in açıklamasının tamamı şöyle...

"Menajerim Batur Altıparmak'ın bugün yapmış olduğu açıklamaya istinaden ayrıca bir bilgi kirliliği yaşanmaması adına kendi hesabımdan bir açıklama yapmak istedim. Menajerimin de söylemiş olduğu gibi Fenerbahçe Spor Kulübü kendisine benimle yola devam etmeyeceğini ve başka kulüplerle artık görüşebileceğimiz sözlü olarak beyan etmiştir. Bugüne kadar geçen sezon başı harici yeni sözleşme için hiçbir görüşme yapılmamıştır. Daha açık söylemek gerekirse sözleşmemin bitiş gününden itibaren bu 2 hafta içerisinde ne bir para mevzusu ne de oynama garantisi isteme gibi bir görüşmemiz olmamıştır. Benimle ilgili yaşanan bilgi kirliliğine bu yazı ile son vermek istiyorum. Bu güne kadar bana emeği geçen bütün hocalarıma ve çalışanlara teşekkür ediyorum."