Güncel
Giriş Tarihi : 10-06-2015 07:49   Güncelleme : 10-06-2015 07:49

Ankara karması kolları sıvadı

UEFA Regions Cup turnuvasına katılacak futbol takımı, çalışmalarına Gölbaşı’nda başladı.

Ankara karması kolları sıvadı

Ankara Bölgesi Amatör Futbol Karması, katılacağı uluslar arası organizasyon için çalışmalara başladı.

Takım, Gölbaşı Stadı’nda ilk antrenmanını yaparken, Teknik Direktör Mustafa Özer, “Yeterli ve yetenekli bir kadromuz var. İrlanda’ya gezmeye değil, hedeflediğimiz şampiyonluğa aday olarak uçacağız. Rakiplerimizin güçlü olduğunu biliyoruz. Ancak biz de güçlüyüz. İyi mücadele edip, Ankara ve Türk futbolunu en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlıyoruz” dedi.


UEFA Regions Cup’un grup maçlarında Malta’da ilk sırayı alan Ankara Karması’nın İrlanda’daki organizasyonda rakipleri; İrlanda, Bosna Hersek ve Çek Cumhuriyeti olacak.


Ankara Bölge Karması: Gökhan Köksal, Muzaffer İlhan (Karaman Bld.), Ali Bilgin, Ali Öztürk, Volkan Solak (Ankara DSİ), Faruk Öcal, Salim Uzun (Kastamonu 1966), Gökhan Uysal, Oğuz Erdem (Bağlumspor), Fatih Elşioğlu, Serhat Kartal (Ankara TKİ), Taner Ay (Karapınar Bld.), Hüsnü Sürücü, Mustafa Baştin (Konya Sarayönü), Gökhan Demircan, Muhammet Ali Kızılay (MKE Kırıkkale), N. Erdem Kunduz, Barış Küçük, Gökay Öztürk (Altındağ Bld), Erhan Baydar (Yeni Yolspor), Nurettin Çakır (Bolu Kıbrıscık), Burak Gerçbay (Pursaklar Bld.)