TFF 1. Lig
Giriş Tarihi : 05-11-2014 09:55   Güncelleme : 05-11-2014 09:55

Osman Özköylü Şanlıurfa ile anlaştı

Bu sezon yaptığı yatırım karşılığını alamayan Şanlıurfaspor, Osman Özköylü ile anlaştı.

Osman Özköylü Şanlıurfa ile anlaştı
Bu sezon yaptığı yatırım karşılığını alamayan Şanlıurfaspor, Osman Özköylü ile anlaştı. 
Play Off'ta Samsunspor'a yenildikleri maç sonrası "Yönetimle oturup konuşacağız, Top artık onlarda" diyen Osman Özköylü, gelen ilk teklifi değerlendirdi ve Şanlıurfa'nın yolunu tuttu. 
PTT 1. Lig’de istediği çıkışı bir türlü yakalamayan ve gelecek sezon için iddialı bir kadro kurmak isteyen Şanlıurfaspor’da ilk hedef teknik direktör. Geçen sezon 3 teknik adam ile çalışan fakat bir verim alamayan Şanlıurfaspor Yönetimi, bu sefer işini sağlama alarak kariyeri başarılar ile dolu olan teknik direktör Osman Özköylü ile gelecek sezon için anlaşma sağladı.

Play-off’ta Ankaraspor ile Süper Lig şansını kaybeden deneyimli teknik adam daha önce Elazığspor ve Kayseri Erciyespor’u şampiyon yapmıştı.
HEDEF SÜPER LİG
Yeni sezonda şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerinin dikkatini çeken başkan Fethi Şimşek, önlerinde 24 Mayıs’ta yapılacak bir kongre olduğunu belirtti. Camia olarak gelecek sezonda Süper Lig’i hedeflediklerini vurgulayan Şimşek, “Şanlıurfa halkına Süper Lig sevincini yaşatacağız. Kimsenin bundan şüphesi olması” dedi. Etiketler: ankaraspor osman özköylü şanlıurfaspor transfer