MKE Ankaragücü
Giriş Tarihi : 18-02-2015 21:30   Güncelleme : 18-02-2015 21:30

Ankaragücü yolda mahsur kaldı

İstanbul'dan Ankara'ya dönmek isteyen Ankaragücü kafilesi, otoyolda mahsur kaldı.

Ankaragücü yolda mahsur kaldı

İstanbul'dan Ankara'ya dönmek isteyen Ankaragücü Kafilesi, otoyolda mahsur kaldı.

Ankaragücü’nün Tepecikspor ile oynayacağı maç, hava muhalefeti nedeniyle ertelenmişti. Ankara’ya otobüsle dönmek isteyen Ankaragücü kafilesi yolda mahsur kaldı.

TEM otoyolundan geçerek Ankara’ya gelmek isteyen Ankaragücü kafilesinin taşıyan otobüs, yolda kaldı. Yoğun kar yağışının trafiği felç ettiği sırada Show TV ekibi de otoyolda bulunuyordu. Bu konuyu haber yapmak için Show TV ekipleri Ankaragücü’nün kafilesini taşıyan otobüse konuk oldu.

Show Anahaber’de bu akşam yayınlanan haberde konu olan Ankaragücü'nde Futbol Şube sorumlusu Ercan Soydaş, talihsiz durum hakkında mikrofonlara bilgi verdi.
Ankaragücü kafilesi, yaklaşık 9 saat saattir Ankara’ya gelmek için çaba harcıyor.

Ankaragücü'nün Ankara'ya ne zaman ulaşacağına dair net bir bilgi yok. Ankaragücü'nün Ankara'ya kısa zaman diliminde ulaşması mümkün de görünmüyor. Ankaragücü'nün yakınlarda bulunan bir otele ulaşmak için ayrı bir çaba gösterdiği belirtiliyor.

Ankaragücü'nün Futbol Şube sorumlusu Ercan Soydaş, sosyal medyadaki hesabından bu vahim durum hakkında bir açıklama daha yaptı.

Sosyal medya hesabından yolların açılmamasına isyan eden Soydaş , "İstanbul'un ortasında 8 saattir yolun açılmasını bekliyoruz. Kaybedilen zamana mı yanalım, çocukların perişan olduğuna mı? Bu kadar çaresiz mi?" dedi.