Ankaraspor
Giriş Tarihi : 12-02-2015 12:10   Güncelleme : 12-02-2015 12:10

Osmanlıspor, kimsesiz çocuklara kucak açtı

Osmanlıspor, yaklaşık 120 civarındaki kimsesiz çocukla bir araya gelerek hediyeler dağıtıp onların sevinçlerine ortak oldu.

Osmanlıspor, kimsesiz çocuklara kucak açtı

Osmanlıspor, yaklaşık 120 civarındaki kimsesiz çocukla bir araya gelerek hediyeler dağıtıp onların sevinçlerine ortak oldu.

PTT 1. Lig ekiplerinden Osmanlıspor FK, kimsesiz çocuklarla buluştu. Osmanlıspor FK, kurucularından Ahmet Gökçek ve eşi Hülya Gökçek’in organizasyonunda nezih bir restaurantta bir araya gelen Başkent ekibi ve yaklaşık 120 kadar kimsesiz çocuk, birkaç saatliğine de olsa gönüllerince eğlendi.

Osmanlıspor FK yöneticileri, teknik heyeti, oyuncuları ve personelin çocuklarla keyifli dakikaların yaşandığı gecede, kukla ve animasyon gösterileri de yapıldı. Üzerinde Osmanlıspor FK logosunun bulunduğu pastanın da kesildiği organizasyon, mor-sarılı oyuncuların, çocuklara oyuncak dağıtımıyla son buldu.

GÖKÇEK, “ÖRNEK TAKIM OLMAYI AMAÇLIYORUZ…”

Anlamlı organizasyonda çocuklarla birebir ilgilenen ve onların isteklerini kırmayan Osmanlıspor FK kurucularından Ahmet Gökçek, böylesi bir organizasyonun manevi hissiyatının çok büyük olduğunu ve kendisi için kelimelere sığmayan bir anlam taşıdığını belirtti. Gökçek, konuşmasına şu şekilde devam etti:

“İnşallah bugün onları az da olsa mutlu edebilmişizdir. Osmanlıspor olarak bundan sonra da Allah nasip ederse bu tarz organizasyonları daha da çoğaltmayı düşünüyoruz. Böylesi etkinliklerin manevi olarak duyurulması taraftarı değilim fakat bu tarz organizasyonların örnek teşkil etmesini istiyoruz ve hayırsever vatandaşlarımızı böylesine güzel organizasyonların içine çekebilmeyi amaçlıyoruz. İnşallah Osmanlıpor olarak bunun öncülüğünü yapmış oluruz. Çocuklarımızın hayır dualarını almak bizler için çok önemli.”