MKE Ankaragücü
Giriş Tarihi : 18-06-2022 19:17   Güncelleme : 18-06-2022 19:23

Ankaragücü'nün yeni transferi sloganı tam öğrenememiş

Ankaragücü'nün yeni transferi sloganı tam öğrenememiş

Ankaragücü'nün Kocaelispor'dan transfer ettiği Doğukan Kaya Kocaeli medyasına açıklama yaparken Ankaragücü sloganını yanlış telaffuz etti.

Ankaragücü'nün 'Gururluyuz güçlüyüz Ankaragüçlüyüz' sloganını 'Onurluyuz, güçlüyüz, Ankaragüçlüyüz' şeklinde telaffuz etti.

Kocaelispor’dan Ankaragücü’ne transfer olan ve 4 yıllık sözleşmeye imza atan Doğukan Kaya, transferinden dolayı mutlu olduğunu söyleyerek camiaya layık olmak için çalışacağına söz verdi.

Kocaelispor’da hak ettiği değeri görmeyerek Ankaragücü’ne transfer olan genç file bekçisi transferiyle ilgili ilk açıklamasında, “Öncelikle böyle köklü camia içerisine adım atmanın sevincini ve gururunu yaşıyorum. Her futbolcunun bünyesinde bulunmak ve formasını terletmek istediği hayal bana da nasip oldu. Bana güvenip, benim bugünlere gelmemi sağlayan başta ailem ve emeği geçenlere teşekkür ederim.

“LAYIK OLACAĞIM”

Bu camia için elimden geleni yapıp Ankaragücü camiasına, sevenlerine layık olmak için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Transferimde bana yardımcı olan ve güvenen herkese çok teşekkür ederim. Onurluyuz, güçlüyüz, Ankaragüçlüyüz” dedi. Doğukan Kocaelispor’dan ayrılığı ile ilgili olarak ise, “Doğduğum, büyüdüğüm ekmeğini yediğim şehirden ve takımdan ayrılık vakti geldi. Bu zamana kadar benim üstümde emeği olan hocalarıma, abilerime, personele ve Hodri Meydan'a çok teşekkür ederim” dedi.