MKE Ankaragücü
Giriş Tarihi : 14-06-2022 18:51   Güncelleme : 14-06-2022 18:56

Ankaragücü'nde Faruk Koca'dan Pedrinho ve Amadou açıklaması

Ankaragücü'nde Faruk Koca'dan Pedrinho ve Amadou açıklaması

Süper Lig'in yeni takımı Ankaragücü'nde başkan Faruk Koca, Gil Vicente'de forma giyen Pedrinho'nun transferi hakkında konuştu. 

Spor Toto Süper Lig ekibi Ankaragücü'nde başkan Faruk Koca, sarı-lacivertli kulübün transfer gündemine dair açıklamalar yaptı. Başkan Koca, 19 Mayıs Stadyumu için de müjdeyi verdi.

Faruk Koca, "Gil Vicente'de forma giyen Pedrinho ile görüşüyoruz. Pedrinho'nun transferinde ufak bir pürüz var, onu aşmaya çalışıyoruz. Bugün-yarın resmi duyurumuzu yaparız diye düşünüyorum. Bizden kaynaklanan bir sorun yok, oyuncu kulübü ile sorununu çözerse takımımıza katılacak. Biz de o süreci bekliyoruz. Sorunun çözüleceğini düşünüyorum. Ibrahim Amadou ise transfer gündemimizde yok" dedi.

19 Mayıs Stadyumu müjdesi

19 Mayıs Stadyumu hakkında ise Başkan Koca, "19 Mayıs Stadyumu yine aynı yere yapılacak. 19 Mayıs Stadyumu'yla ilgili devlet büyüklerimizle de görüştük, şu anda her şey olumlu. 19 Mayıs Stadyumu'nun yapım aşamasıyla ilgili tarih ilerleyen günlerde açıklanacak. Bu sezon maçlarımızı Eryaman Stadyumu'nda oynayacağız" ifadelerini kullandı.