Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 07-06-2022 15:06   Güncelleme : 07-06-2022 15:10

Gençlerbirliği'nde görev dağılımı yapıldı

Gençlerbirliği'nde görev dağılımı yapıldı

Gençlerbirliği'nde Niyazi Akdaş başkanlığında seçilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı.

Kulüpten bu konuda yapılan açıklama şöyle:

Pazar günü gerçekleşen olağan genel kurulumuzun ardından ilk toplantısını gerçekleştiren yeni yönetim kurulumuz görev dağılımını gerçekleştirdi.

Görev dağılımı şu şekilde olacak :

Yönetim Kurulu Başkanı: M. Niyazi AKDAŞ

Başkan Vekili: Arif ÖLMEZ

Genel Sekreter: Sezgin ÖZKAN

Sayman  : Şahap YARALI

Medya ve Sponsorluklardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi: Emine TOPRAK

Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkan : Sinan AYDIN

Stadyum ve Taraftardan Sorumlu Asbaşkan : Mehmet SOYLU

İstanbul Bölgesinden Sorumlu Asbaşkan : Kubilay GÜVENÇ

Altyapı ve Amatör Branşlardan Sor. Yönetim Kurulu Üyesi : Kenan MEMİŞ

Güvenlik ve Emniyetten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi: Eraslan ER

Kamu ilişkileri, Projeler ve Kurumsallaşmadan Sor. Yön. Kurulu Üyesi : Esra ÖZEL

Stadyumdan ve Seyirciden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi : İsmet BELTAN

Sağlıktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi : Kadir K. HATİPOĞLU

Sosyal İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi : Murat KARAHAN

Yerel Yönetimler ve Sponsorluktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi : Abdulvahit VARDAR

Gelir Getirici Projeler ve Sponsorluktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi : Murat GÜNEŞ

Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi : Talip ÇANKRI

Gelir Getirici Projeler ve Sponsorluktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi  : Emre GÖKDEMİR

Hacettepe spor ve Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi: Cem KARAKAŞOĞLU

Ayrıca bu sezon 100.yılını kutlayacak olan kulübümüz 100.yıla özel geliştirilecek projeler ve çalışmalarla ilgili de özel bir komisyon oluşturdu. 100.yıl komisyonunda yer alacak isimler ise şu şekilde olacak:

1. ESRA ÖZEL

2. MURAT KARAHAN

3. İSMET BELTAN

4. MEHMET SOYLU

5. KUBİLAY GÜVENÇ

6. EMİNE TOPRAK

7. ABDULVAHİT VARDAR

8. ŞAHAP YARALI

Kulübümüzün hukuki çalışmalarında için de Hukuk Kurulu kurulmasına karar verildi. Bu kurulda yer alacak isimler ise şu şekilde:

MUZAFFER ÖZBAYRAK

AHMET TOPTAN

HAKAN GÖNENÇ

OĞUZHAN BUHUR

SEZGİN ÖZKAN

PROF. DR. NADİ GÜNAL

PROF. DR. EMRE TOROS

TANER ÜNLÜ