MKE Ankaragücü
Giriş Tarihi : 02-06-2022 08:09   Güncelleme : 02-06-2022 08:13

'Tek Yürek Ankaragücü' sinema filmi için oyuncu seçmeleri başladı

'Tek Yürek Ankaragücü' sinema filmi için oyuncu seçmeleri başladı

Geçtiğimiz günlerde ödül töreni yapılan Ankaragücü temalı "10 Numara Senaryo" yarışmasından sonra şimdi 'Tek Yürek Ankaragücü' isimli filme oyuncu aranıyor.

AKS Medya ve Serçe Yapım işbirliğinde düzenlenen Ankaragücü temalı senaryo yarışması sonucunda kazanan ''Tek Yürek Ankaragücü'' isimli senaryo olmuştu. 

ATO Konferans Salonu'nda düzenlenen ödül törenine, Ankaragücü Başkan Yardımcısı Hakan Bilgin ve bazı yöneticiler, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sait Atalay, Ankara Kültür Sanat Medya Yönetim Kurulu Başkanı Esat Deniz Abdaloğlu, Serçe Yapım Ajans Başkanı Serdar Çetinkaya ve taraftarlar katılmıştı.

Sevilen şarkıcılar Tolga Duman ve Ömer Faruk Bostan'ın marş ve şarkıları ile renk kattığı gecenin sonunda Eyüp Coşkun tarafından kaleme alınan ''Tek Yürek Ankaragücü'' adlı senaryo birinci seçilmiş ve ödülü kendisine takdim edilmişti. Merakla ve heyecanla beklenen sinema filmi ile ilgili çalışmalar başladı. Oyuncu seçmeleri başlayan film daha şimdiden çok büyük yankı uyandırdı.

Senaryo film olarak, Ankaragücü'nün kuruluş tarihi 31 Ağustos saat 19.10'da tamamlanacak ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara'ya geldiği tarih 27 Aralık'ta vizyona girecek. Heyecanla beklenen sinema filmi için oyuncu seçmelerinin başladığı da duyuruldu. İşte başvuru adresi...

Ankaragücü filmi için yapılan oyuncu seçmelerini Zekice Cast Menajerlik üzerinden yapabilirsiniz. İnstagram üzerinde yapılan duyuruda ''Çok yakında çekimleri başlayacak olan sinema filmimize ana cast ve yardımcı oyuncu seçmeleri yapılacaktır.'' ifadeleri kullanıldı.

                        
Zekice Cast Menajerlik İnstagram Hesabı : https://www.instagram.com/zekicecast/