Kocaelispor
Giriş Tarihi : 01-06-2022 08:48   Güncelleme : 01-06-2022 08:51

Kocaelispor Korcan Çelikay ile yolları ayırıyor

Kocaelispor Korcan Çelikay ile yolları ayırıyor

Geride kalan sezonun en çok tartışılan, yediği hatalı gollerle taraftarın hedefinde olduğu Korcan Çelikay ile ilgili beklenen gelişme.

Bir yıl daha sözleşmesi olan deneyimli kaleciye ilk yıla dair kalan alacakları verilerek yollar ayrılacak. Sözleşme karşılıklı feshedilecek.

Kocaelispor’da beklenen gelişme. Geçen sezonun en çok tartışılan, yediği kritik gollerle taraftarın yoğun protestosuna maruz kalan Korcan Çelikay ile yollar ayrılıyor. Bir sezon daha sözleşmesi bulunan deneyimli kaleciyle yapılan görüşmede anlaşmaya varıldığı belirtildi. Korcan’a ilk yıla dair kalan alacaklarının ödeneceği ve sözleşmenin karşılıklı feshedileceği belirtildi.

20 MAÇTA OYNADI

Geçen sezon başı Mustafa reşit Akçay’ın isteğiyle Ankaragücü’nden transfer edilen deneyimli file bekçisi Karadenizli teknik adamın görevde bulunduğu süreçte sürekli oynadı. 20 maçta forma giyen Korcan Çelikay yediği hatalı gollerle taraftarın yoğun tepkisini almış, adeta takımda istenmeyen adam ilan edilmişti. Deneyimli kaleciyle yolların ayrılma kararı taraftarı çok sevindirdi.