Güncel
Giriş Tarihi : 19-04-2022 09:04   Güncelleme : 19-04-2022 09:05

Ronaldo'nun acı günü

Ronaldo'nun acı günü

Dünyaca yıldız Cristiano Ronaldo, sosyal medya hesabından Georgina Rodriguez ile birlikte ortak açıklama yaparak çocuğunun vefat ettiğini açıkladı. 

Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çifti, yeni doğan ikiz bebeklerinden birinin hayatını kaybettiğini açıkladı. Cristiano Ronaldo: "Yeni doğan oğlumuzu kaybettik. Bu, bir anne ve bir babanın yaşayabileceği en büyük acı. Kızımızın doğumu, biraz da olsa şu anda bize güç, umut ve mutluluk veriyor. Canım oğlumuz, sen bizim meleğimizsin. Seni her zaman seveceğiz." ifadelerini kullandı.

Ronaldo, ikizlerinden oğlunun vefat ettiğini ve kızının da sağlıklı şekilde dünyaya geldiğini açıkladı.

Ronaldo'nun kaç çocuğu var?

2010 yılında ilk kez baba olan Ronaldo’nun, 2’si kız, 2’si erkek olmak üzere 4 çocuğu bulunuyor. 4 çocuğunun 3’ü taşıyıcı anneden dünyaya geldi. Ronaldo, vefat eden oğlunun ikizi 1 kızlarının olduğunu ve sağlıklı olduğunu duyurduktan sonra çocuk sayısı 5'e yükseldi.

Anneleri bilinmiyor

2017’de model sevgilisi Georgina Rodriguez’den Alana Martina adını koyduğu bir kızı olan Ronaldo’nun, aynı senede taşıyıcı anneden ikiz çocukları daha oldu. Eva ve Mateo adlı ikiz bebeklerin annelerinin kimliği bilinmiyor.

Ronaldo'nun çocuklarının adı nedir?

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun 5 çocuğu bulunuyor. İsimleri ise  Cristiano Ronaldo Jr., Alana Martina dos Santos Aveiro, Eva Maria Dos Santos, Mateo Ronaldo'dur. Son olan kızının ise henüz ismi açıklanmadı.