Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 18-04-2022 08:38   Güncelleme : 18-04-2022 08:50

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş Bursaspor'u reddetti mi?

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş Bursaspor'u reddetti mi?

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş'ın yarın oynanacak Bursaspor maçının saatinin değişmesi teklifine olumsuz cevap verdiği iddia edildi.

Bursaspordabugün.com sitesinin bu konudaki haberi şöyle:

Bursaspor Kulübü’nün Salı akşamı saat 18.00’de oynanacak olan Gençlerbirliği maçı için yaptığı başvuruların geri dönmesinin sebebi Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş olduğu öğrenildi. Akdaş’ın, Bursaspor taraftarının stadyumu dolduramamasının kendi lehlerine bir durum olduğundan dolayı değişikliğe onay vermediği belirtildi.

Spor Toto 1. Lig’in 33. haftasında oynanacak olan Bursaspor-Gençlerbirliği maçının saati ile alakalı yeşil-beyazlı camia adeta ayağa kalkmıştı.

Timsah Park’ta Salı günü saat 18.00’de oynanacak olan maçın hem mesai saatleri içinde, hem hafta içi hem de Ramazan ayı sebebiyle uygun olmaması sebebi ile itiraz eden Bursaspor Kulübü, ummadığı bir yaklaşımla karşılaştı.

Konuyla ilgili birçok yere başvuran Bursaspor’un bu isteğine engelin Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş olduğu öğrenildi.

Başkan Akdaş’ın, mücadelenin 20.30’a alınmasının kendileri adına dezavantaj olacağını, Bursaspor taraftarının stadyumu doldurmasını istemediklerini yeşil-beyazlı yönetime belirtti.

Gençlerbirliği’nin de zor durumda olmasından dolayı Bursaspor Kulübü’nün bu isteğini geri çevirdikleri öğrenilen Niyazi Akdaş’ın bu tavrı yeşil-beyazlı camia tarafından hoş karşılanmadı