Süper Lig
Giriş Tarihi : 01-04-2022 10:51   Güncelleme : 01-04-2022 10:54

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Süper Lig:

2 Nisan Cumartesi:

13.30 Giresunspor-Sivasspor (Çotanak Spor Kompleksi)

16.00 Altay-Antalyaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

16.00 Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.30 Galatasaray-Fatih Karagümrük (Nef)

3 Nisan Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Gaziantep (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Konyaspor-Göztepe (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Alanyaspor-Rizespor (Bahçeşehir Okulları)

20.30 Trabzonspor-Beşiktaş (Medical Park)

4 Nisan Pazartesi:

20.30 Başakşehir-Yeni Malatyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

20.30 Hatayspor-Adana Demirspor (Yeni Hatay)

Spor Toto 1. Lig:

1 Nisan Cuma:

20.00 Tuzlaspor-Ümraniyespor (Eyüp)

2 Nisan Cumartesi

13.30 Boluspor-Manisa FK (Bolu Atatürk)

13.30 Keçiörengücü-Bursaspor (Aktepe)

16.00 İstanbulspor-Gençlerbirliği (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.30 Samsunspor-Bandırmaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

3 Nisan Pazar:

13.30 Kocaelispor-Denizlispor (Kocaeli)

16.00 Balıkesirspor-B.B. Erzurumspor (Balıkesir Atatürk)

20.30 Ankaragücü-Eyüpspor (Eryaman)

20.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

TFF 2. Lig:

Beyaz Grup:

3 Nisan Pazar:

12.00 1922 Konyaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Kırşehir Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Ahi)

14.00 Uşakspor-Ankara Demirspor (1 Eylül)

14.00 Pendikspor-Eskişehir (Pendik)

14.00 Akhisarspor-Karacabey Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

14.00 Isparta 32-Şanlıurfaspor (Isparta Atatürk)

14.00 Tarsus İdman Yurdu-Kırklarelispor (Tarsus İlçe)

14.00 24 Erzincanspor-Pazarspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

Kırmızı Grup:

3 Nisan Pazar:

14.00 Afyonspor-Serik Belediyespor (Zafer)

14.00 Adıyaman FK-Kahramanmaraşspor (Adıyaman Atatürk)

14.00 Niğde Anadolu FK-Sivas Belediyespor (Kırşehir Ahi)

14.00 İnegölspor-Bayburt Özel İdare (İnegöl İlçe)

14.00 1461 Trabzon FK-Sarıyer (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 Ankaraspor-Çorum FK (Osmanlı)

14.00 Somaspor-Bodrumspor (Soma Atatürk)

14.00 Ergene Velimeşespor-Sakaryaspor (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Diyarbekirspor-Turgutluspor (Diyarbakır)

14.00 Vanspor-Etimesgut Belediyespor (Van Atatürk)

TFF 3. Lig:

1. Grup:

Yarın:

14.00 Arnavutköy Belediyespor-Sancaktepe FK (Bolluca)

14.00 Bergama Belediyespor-Karaman Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

14.00 Fatsa Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Fatsa İlçe)

14.00 Başkent Gözgözler Akademi-Osmaniyespor FK (Polatlı İlçe)

14.00 Erbaaspor-Artvin Hopaspor (Erbaa İlçe)

14.00 Hendekspor-Elazığspor (Hendek Atatürk)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Kahta 02 (Dumlupınar)

14.00 Bursa Yıldırımspor-Çatalcaspor (Minareli Çavuş)

3 Nisan Pazar:

14.00 Batman Petrolspor-Nevşehir Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

2. Grup:

3 Nisan Pazar:

13.00 Darıca Gençlerbirliği-Siirt İl Özel İdaresi (Darıca İlçe)

14.00 Şile Yıldızspor-Iğdır FK (Şile)

14.00 Düzcespor-Bayrampaşa (Düzce 18 Temmuz)

14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Elazığ Karakoçan (Yeşiltepe)

14.00 Çarşambaspor-İskenderunspor (Çarşamba Şehir)

14.00 Yomraspor-52 Orduspor FK (Yomra İlçe)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Hacettepe (Dağılgan)

14.00 Kuşadasıspor-Kızılcabölükspor (Özer Türk)

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Alanya Kestelspor (Maltepe Hasan Polat)

3. Grup:

2 Nisan Cumartesi:

14.00 Orduspor 1967-Mardin 1969 (Yeni Ordu)

14.00 Ceyhanspor-Esenler Erokspor (Ceyhan İlçe)

14.00 Çankaya FK-Fethiyespor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-İçel İdmanyurdu (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Büyük Anadolu (Tepecik Şenol Güneş)

3 Nisan Pazar:

14.00 Karaköprü Belediyespor-Belediye Derincespor (Faruk Çelik)

14.00 Modafen-Karşıyaka (Alemdağ)

14.00 Edirnespor-Ağrı 1970 (Edirne 25 Kasım)

14.00 Karabükspor-Ofspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)