Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 24-03-2022 13:23   Güncelleme : 24-03-2022 13:26

Gençlerbirliği'nde Metin Diyadin umutlu konuştu

Gençlerbirliği'nde Metin Diyadin umutlu konuştu

Her zaman Gençlerbirliği taraftarı olduğunu söyleyen teknik patron Metin Diyadin, Gazeteciler Cemiyetini ziyareti sırasında “Korkulu rüya görmeyecekleri ve korku kelimesini defterden sildiklerini” konusunda kesin konuştu.

Lig’in 2021-2022 sezonunun çok mücadeleye sahne olduğunu ifade eden Metin Diyadin, ”Bu yıl lig çok çekişmeli geçiyor… Ligin 10. sırasından aşağı çok ciddi mücadele içinde. Gençlerbirliği camiasının bu dönemde pozitif katkı yapmasını bekliyoruz. Birlik ve beraberlik camiamız için bu dönemde çok çok önemli” dedi.

ÖNEMLİ PUANLAR

Alınan her puanın çok çok önemli olduğunu belirten tecrübeli teknik direktör, ”Bu aşamadan sonra alınan her puan ya da puanlar çok çok önemli. Kısa sürede korkulu rüya görmeyecek bir sıraya yükseleceğiz. Dikkatli olmamız gerektiğinin farkındayız ve tüm çalışmalarımızı ona göre yürütüyoruz. Klasik bir ifade olacak ama her maçımızı final görüyor ve ona göre analiz yapıp, kadroyu sahaya çıkarıyoruz” diye konuştu.

Metin Diyadin, 2 Nisan Cumartesi günü deplasmanda oynayacakları İstanbulspor maçında da bu düşünceler içinde olacaklarını söyledi.