Süper Lig
Giriş Tarihi : 18-03-2022 11:28   Güncelleme : 18-03-2022 11:39

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Süper Lig

18 Mart Cuma:

20.00 Rizespor-Trabzonspor (Çaykur Didi)

20.00 Fatih Karagümrük-Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)

19 Mart Cumartesi:

13.30 Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa (Yeni Malatya)

16.00 Göztepe-Alanyaspor (Gürsel Aksel)

16.00 Adana Demirspor-Başakşehir (Yeni Adana)

19.00 Beşiktaş-Hatayspor (Vodafone Park)

20 Mart Pazar:

13.30 Antalyaspor-Giresunspor (Antalya)

13.30 Sivasspor-Altay (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

16.00 Gaziantep FK-Galatasaray (Kalyon)

19.00 Fenerbahçe-Konyaspor (Ülker)

Spor Toto 1. Lig

18 Mart Cuma

17.00 İstanbulspor-Keçiörengücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19 Mart Cumartesi:

13.30 Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 B.B.Erzurumspor-Samsunspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Menemenspor-Boluspor (Menemen İlçe)

20 Mart Pazar:

13.30 Bandırmaspor-Tuzlaspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Manisa FK-Ankaragücü (Mümin Özkasap)

16.00 Bursaspor-Balıkesirspor (Bitci Timsah Park)

19.00 Gençlerbirliği-Kocaelispor (Eryaman)

21 Mart Pazartesi:

19.00 Adanaspor-Eyüpspor (Yeni Adana)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

19 Mart Cumartesi:

14.00 Şanlıurfaspor-922 Konyaspor (Şanlıurfa GAP)

20 Mart Pazar:

13.00 Kırşehir Belediyespor-Pendikspor (Kırşehir Ahi)

14.00 Pazarspor-Zonguldak Kömürspor (Pazar İlçe)

14.00 Kırklarelispor-Bucaspor 1928 (Kırklareli Atatürk)

14.00 Belediyespor-24 Erzincanspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Eskişehirspor-Tarsus İdmanyurdu (Eskişehir Yeni)

14.00 Ankara Demirspor-Isparta 32 (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Nazilli Belediyespor-Akhisarspor (Nazilli İlçe)

Kırmızı Grup:

20 Mart Pazar:

14.00 Çorum FK-Bodrumspor (Çorum Şehir)

14.00 Sarıyer-Vanspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.00 Bayburt Özel İdare-Somaspor (Bayburt Genç Osman)

14.00 Sivas Belediyespor-Ankaraspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Kahramanmaraşspor-1461 Trabzon FK (İskenderun 5 Temmuz)

14.00 Serik Belediyespor-İnegölspor (Serik İsmail Oğan)

14.00 Turgutluspor-Niğde Anadolu FK (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 Sakaryaspor-Adıyaman FK (Yeni Sakarya Atatürk)

14.00 Ergene Velimeşespor-Afyonspor (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Etimesgut Belediyespor-Diyarbekirspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

TFF 3. Lig

1. Grup:

19 Mart Cumartesi:

14.00 Batman Petrolspor-Sancaktepe FK (Batman Yeni Şehir)

20 Mart Pazar:

14.00 Bursa Yıldırımspor-Karaman Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

14.00 Arnavutköy Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Bolluca)

14.00 Fatsa Belediyespor-Osmaniyespor (Fatsa İlçe)

14.00 Bergama Belediyespor-Artvin Hopaspor (İzmir Atatürk)

14.00 Erbaaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Erbaa İlçe)

14.00 Elazığspor-Nevşehir Belediyespor (Elazığ Doğukent)

14.00 Hendekspor-Kahta 02 (Hendek Atatürk)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Çatalcaspor (Dumlupınar)

2. Grup:

20 Mart Pazar:

13.00 Düzcespor-Siirt İl Özel İdaresi (Düzce 18 Temmuz)

14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Iğdır FK (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

14.00 Çarşambaspor-Bayrampaşa (Çarşamba Şehir)

14.00 Yomraspor-Elazığ Karakoçan (Yomra İlçe)

14.00 Kalecik FK-İskenderunspor (Çubuk İlçe)

14.00 Kuşadasıspor-68 Aksaray Belediyespor (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Hacettepe (Maltepe Hasan Polat)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Kızılcabölükspor (Darıca İlçe)

14.00 Şile Yıldızspor-Alanya Kestelspor (Şile)

3. Grup:

20 Mart Pazar:

14.00 Orduspor 1967-Esenler Erokspor (Yeni Ordu)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Fethiyespor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Ceyhanspor-Belediye Derincespor (Ceyhan İlçe)

14.00 Karaköprü Belediyespor-Karşıyaka (Faruk Çelik)

14.00 Çankaya FK-Ağrı 1970 (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

14.00 Edirnespor-Modafen (Edirne 25 Kasım)

14.00 Yeşilyurt D.Ç Ofspor-Mardin 1969 (Of İlçe)

14.00 arabükspor-İçel İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Gümüşhane Yenişehir)

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu:

19 Mart Cumartesi:

12.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget-Fenerbahçe (Osmanlı)

12.00 Ataşehir Belediyespor-Fatih Vatanspor (İBB Esatpaşa)

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-1207 Antalyaspor Kadın FK (Amedspor Tesisleri Sentetik Saha)

12.00 Kocaeli Bayan FK-Kireçburnu (Mehmet Ali Kağıtçı)

12.00 Altay-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Bağyurdu F.S.)

20 Mart Pazar:

14.00 Beşiktaş-Hatayspor (Gebze Alaettin Kurt)

B Grubu:

19 Mart Cumartesi:

12.00 Hakkarigücü-Galatasaray (Merzan Şehir)

12.00 Adana İdmanyurduspor-Sivasspor Kadın FK (Muharrem Gülergin Suni Çim)

12.00 Konak Belediyespor-Rizespor (Atatürk 1 Nolu Yan Saha)

12.00 Fatih Karagümrük-Dudullu (Vefa)

14.00 ALG Spor-Trabzonspor (Batur)

20 Mart Pazar:

12.00 İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarıspor-Kayseri Kadın FK (Millet Bahçesi 19 Mayıs Suni Çim Saha)