TFF 1. Lig
Giriş Tarihi : 16-03-2022 13:15   Güncelleme : 16-03-2022 13:24

Spor Toto 1.Lig'e Ramazan ayarlaması

Spor Toto 1.Lig'e Ramazan ayarlaması

Spor Toto 1. Lig'deki maçların bir hafta kaydırılması sonrası, daha önce ilan edilen 30-35. hafta müsabaka programları yeniden düzenlendi.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, 2 Nisan'da başlayacak ramazan ayı boyunca akşam maçlarının başlama saatleri 20.30 olarak belirlendi.

Ramazan Bayramı'na denk gelen 35. hafta maç programında da bazı değişiklikler yapıldı.

Ligde 30-35. hafta maç programları şöyle:

30. hafta

1 Nisan Cuma:

20.00 Tuzlaspor-Ümraniyespor (Stadı henüz belli değil)

2 Nisan Cumartesi:

13.30 Boluspor-Manisa FK (Bolu Atatürk)

13.30 Keçiörengücü-Bursaspor (Aktepe)

16.00 İstanbulspor-Gençlerbirliği (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.30 Samsunspor-Bandırmaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

3 Nisan Pazar:

13.30 Kocaelispor-Altaş Denizlispor (Kocaeli)

16.00 Balıkesirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Balıkesir Atatürk)

20.30 Ankaragücü-Eyüpspor (Eryaman)

20.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

31. hafta

9 Nisan Cumartesi:

13.30 Bandırmaspor-Boluspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Ümraniyespor-Ankaragücü (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Gençlerbirliği-Keçiörengücü (Eryaman)

20.30 Adanaspor- Balıkesirspor (Yeni Adana)

10 Nisan Pazar:

13.30 Manisa FK-Samsunspor (Mümin Özkasap)

16.00 Denizlispor-Tuzlaspor (Denizli Atatürk)

16.00 Menemenspor-İstanbulspor (Menemen İlçe)

20.30 Bursaspor-Kocaelispor (Bitci Timsah Park)

11 Nisan Pazartesi:

20.30 Eyüpspor-Altınordu (Eyüp)

32. hafta

15 Nisan Cuma:

14.30 Keçiörengücü-Denizlispor (Aktepe)

17.00 Tuzlaspor-Gençlerbirliği (Stadı henüz belli değil)

20.30 İstanbulspor-Bursaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16 Nisan Cumartesi:

13.30 Balıkesirspor-Menemenspor (Balıkesirspor Atatürk)

16.00 Kocaelispor-Bandırmaspor (Kocaeli)

20.30 Boluspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bolu Atatürk)

20.30 Altınordu-Manisa FK (Bornova Aziz Kocaoğlu)

17 Nisan Pazar:

16.00 Ankaragücü-Adanaspor (Eryaman)

20.30 Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

33. hafta

19 Nisan Salı:

13.30 Ümraniyespor-Keçiörengücü (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Denizlispor-İstanbulspor (Denizli Atatürk)

18.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bitci Timsah Park)

20 Nisan Çarşamba:

13.30 Manisa FK-Balıkesirspor (Mümin Özkasap)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tuzlaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Ankaragücü-Altınordu (Eryaman)

18.00 Menemenspor-Kocaelispor (Menemen İlçe)

21 Nisan Perşembe:

17.00 Adanaspor-Samsunspor (Yeni Adana)

20.30 Eyüpspor-Boluspor (Eyüp)

34. hafta

23 Nisan Cumartesi:

16.00 Gençlerbirliği-Bandırmaspor (Eryaman)

20.30 Bursaspor-Denizlispor (Bitci Timsah Park)

24 Nisan Pazar:

13.30 Boluspor-Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

13.30 Keçiörengücü-Menemenspor (Aktepe)

16.00 Kocaelispor-Manisa FK (Kocaeli)

20.30 Balıkesirspor-Ankaragücü (Balıkesir Atatürk)

20.30 İstanbulspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

25 Nisan Pazartesi:

17.00 Tuzlaspor-Adanaspor (Stadı henüz belli değil)

20.30 Samsunspor-Altınordu (Samsun Yeni 19 Mayıs)

35. hafta

29 Nisan Cuma:

20.30 Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)

30 Nisan Cumartesi:

13.30 Manisa FK-Bursaspor (Mümin Özkasap)

16.00 Eyüpspor-İstanbulspor (Eyüp)

16.00 Menemenspor-Tuzlaspor (Menemen İlçe)

20.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kocaelispor (Erzurum Kazım Karabekir)

1 Mayıs Pazar:

13.30 Bandırmaspor-Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Ümraniyespor-Balıkesirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Ankaragücü-Samsunspor (Eryaman)

20.30 Adanaspor-Boluspor (Yeni Adana)