Gençlerbirliği
Giriş Tarihi : 05-03-2022 10:35   Güncelleme : 05-03-2022 10:40

Sandro Lima 'Amacım performansımla takımımı yukarıya taşımak'

Sandro Lima 'Amacım performansımla takımımı yukarıya taşımak'

Gençlerbirliği’nin golcü oyuncusu Sandro Lima, kulüp YouTube kanalı için açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz haftayı Balıkesirspor galibiyeti ile kapatan ve bu haftayı BAY geçecek olan Gençlerbirliği’nde Sandro Lima, 8 gol ve 4 asistlik performansıyla dikkat çekiyor.

Sandro, Balıkesirspor galibiyetini şu sözlerle yorumladı:

“Son maçımızı kazanmak bizim için çok önemliydi. Bu galibiyetin anlamı üç puandan daha fazlaydı. Takımın ruh haline de çok önemli bir katkı yaptı bu galibiyet. Aşağıdaki takımlardan da bir nebze olsun uzaklaşmış olduk. İleride hem bireysel hem de takım performansıyla bu sonuçları daha da iyi hale getireceğiz.”

8 golü bulunan oyuncu, "Gol hedefin var mı?" sorusuna ise şu şekilde yanıt verdi:

“8 gol ve 4 asistlik performans benim için iyi denebilecek bir performans ama benim kariyerimde her zaman takım öncelikli oldu. Gol atmışım ya da asist yapmışım bunlar önemli değil. Mücadelemle takımın galibiyetinde payı olan biri olmak çok daha değerli. Gol ve asist benim için sadece sayılardan ibaret. Amacım performansımla takımımı yukarıya taşımak.”

Ligde son bölüme girilse de uzun bir maraton olduğunu söyleyen Lima sözlerini şu şekilde noktaladı:

“Ligi iyi bir pozisyonda bitirmek istiyoruz. 10 maç kalsa da halen uzun bir maraton bu. Tüm maçları, gün gün, maç maç düşünüyorum. Takımımızın iyi bir ruh halinde olması ve başarılı sonuçlar almak en büyük hedefimiz.”