Süper Lig
Giriş Tarihi : 04-03-2022 11:54   Güncelleme : 04-03-2022 12:02

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig

4 Mart Cuma:

20.00 Yeni Malatyaspor-Adana Demirspor (Yeni Malatya)

5 Mart Cumartesi:

16.00 Rizespor-Giresunspor (Çaykur Didi)

16.00 Göztepe-Kasımpaşa (Gürsel Aksel)

19.00 Konyaspor-Galatasaray (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

6 Mart Pazar:

16.00 Fatih Karagümrük-Altay (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Ülker)

19.00 Antalyaspor-Sivasspor (Antalya)

7 Mart Pazartesi:

20.00 Kayserispor-Alanyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Gaziantep FK-Hatayspor (Kalyon)

20.00 Beşiktaş-Başakşehir (Vodafone Park)

Spor Toto 1. Lig

4 Mart Cuma:

20.00 Kocaelispor-Keçiörengücü (Kocaeli)

5 Mart Cumartesi:

13.30 Altınordu-B.B.Erzurumspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.00 Samsunspor-Menemenspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Ankaragücü-Bandırmaspor (Eryaman)

6 Mart Pazar:

13.30 Adanaspor-Manisa FK (Yeni Adana)

13.30 Boluspor-Bursaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Tuzlaspor-İstanbulspor (Kocaeli)

19.00 Eyüpspor-Ümraniyespor (Eyüp)

7 Mart Pazartesi:

20.00 Balıkesirspor-Denizlispor (Balıkesir Atatürk)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

5 Mart Cumartesi:

14.00 Pendikspor-Uşakspor (Pendik)

14.00 Akhisarspor-Kırşehir Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

14.00 Isparta 32-Nazilli Belediyespor (Isparta Atatürk)

14.00 Tarsus İdman Yurdu-Ankara Demirspor (Tarsus İlçe)

14.00 24 Erzincanspor-Eskişehirspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

14.00 1922 Konyaspor-Karacabey Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Bucaspor 1928-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)

14.00 Zonguldak Kömürspor-Kırklarelispor (Karaelmas K.Köksal)

Kırmızı Grup:

4 Mart Cuma:

14.30 Ankaraspor-Kahramanmaraşspor (Osmanlı)

14.30 Somaspor-Sivas Belediyespor (Soma Atatürk)

5 Mart Cumartesi:

14.00 Vanspor-Bayburt Özel İdare (Van Atatürk)

14.00 Bodrumspor-Sarıyer (Bodrum İlçe)

14.00 Afyonspor-Diyarbekirspor (Zafer)

14.00 Adıyaman FK-Ergene Velimeşespor (Adıyaman Atatürk)

14.00 Niğde Anadolu FK-Sakaryaspor (Kırşehir Ahi)

14.00 İnegölspor-Turgutluspor (İnegöl İlçe)

14.00 Çorum FK-Etimesgut Belediyespor (Çorum Şehir)

14.00 1461 Trabzon FK-Serik Belediyespor (Ortahisar Yavuz Selim)

TFF 3. Lig:

1. Grup:

5 Mart Cumartesi:

14.00 Batman Petrolspor-1954 Kelkit Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

14.00 Bursa Yıldırımspor-Artvin Hopaspor (Minareli Çavuş)

14.00 Hendekspor-Çatalcaspor (Hendek Atatürk)

14.00 Arnavutköy Belediyespor-Osmaniyespor (Bolluca)

14.00 Fatsa Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Fatsa İlçe)

14.00 Erbaaspor-Bergama Belediyespor (Erbaa İlçe)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Kahta 02 (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

14.00 Elazığspor-Sancaktepe FK (Elazığ Doğukent)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Karaman Belediyespor (Dumlupınar)

2. Grup:

5 Mart Cumartesi:

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Kuşadasıspor (Maltepe Hasan Polat)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-68 Aksaray Belediyespor (Darıca İlçe)

14.00 Şile Yıldızspor-Hacettepe (Şile)

14.00 Düzcespor-Kızılcabölükspor (Düzce 18 Temmuz)

14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Alanya Kestelspor (Yeşiltepe)

14.00 Çarşambaspor-Siirt İl Özel İdaresi (Çarşamba Şehir)

14.00 Yomraspor-Iğdır FK (Yomra İlçe)

14.00 Kalecik FK-Bayrampaşa (Çubuk İlçe)

14.00 52 Orduspor-Elazığ Karakoçan (Yeni Ordu)

3. Grup:

4 Mart Cuma:

14.30 Orduspor 1967-Belediye Derincespor (Yeni Ordu)

5 Mart Cumartesi:

13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Ağrı 1970 (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Karabükspor-Kırıkkale Büyük Anadolu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

14.00 Ceyhanspor-Karşıyaka (Ceyhan İlçe)

14.00 Karaköprü Belediyespor-Modafen (Faruk Çelik)

14.00 Edirnespor-Çankaya FK (Edirne 25 Kasım)

14.00 Mardin 1969-İçel İdmanyurdu (Mardin 21 Kasım)

14.00 Yeşilyurt DÇ Ofspor-Esenler Erokspor (Of)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Fethiyespor (Gümüşhane Yenişehir)

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu:

5 Mart Cumartesi:

12.00 Beşiktaş-Ataşehir Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt)

12.00 1207 Antalyaspor-Fenerbahçe (Zeytinköy)

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kireçburnu (Amedspor)

6 Mart Pazar:

12.00 Kocaeli Bayanlar FK-Fatih Vatanspor (Kavaklı)

12.00 Altay-Hatayspor (Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha)

13.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Osmanlı)

B Grubu:

5 Mart Cumartesi:

12.00 Konak Belediyespor-Trabzonspor (Atatürk Stadı 1. Nolu Yan Saha)

12.00 Fatih Karagümrük-Sivasspor (Vefa)

12.00 Hakkarigücü-Rizespor (Merzan Şehir)

12.00 Adana İdmanyurdu-Kayseri Kadın FK (Muharrem Gülergin)

12.00 İlkadım Belediyesi-ALG Spor (Millet Bahçesi 19 Mayıs)

14.00 Galatasaray-Dudullu (Florya Metin Oktay Tesisleri)