Süper Lig
Giriş Tarihi : 25-02-2022 11:17   Güncelleme : 25-02-2022 11:21

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

Futbolda mücadele çeşitli kentlerde oynanacak maçlarla devam edecek.

Program şöyle:

Spor Toto Süper Lig

25 Şubat Cuma:

20.00 Adana Demirspor-Antalyaspor (Yeni Adana)

20.00 Trabzonspor-Kayserispor (Medical Park)

26 Şubat Cumartesi:

16.00 Başakşehir-VavaCars Fatih Karagümrük (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Sivasspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

27 Şubat Pazar:

13.30 Altay-Gaziantep FK (Alsancak Mustafa Denizli)

13.30 Giresunspor-Göztepe (Çotanak Spor Kompleksi)

16.00 Alanyaspor-Konyaspor (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Hatayspor-Yeni Malatyaspor (Yeni Hatay)

19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Nef)

28 Şubat Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Recep Tayyip Erdoğan)

Spor Toto1. Lig

25 Şubat Cuma:

20.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

26 Şubat Cumartesi:

13.30 Keçiörengücü-Tuzlaspor (Aktepe)

13.30 Manisa FK-Eyüpspor (Mümin Özkasap)

19.00 Gençlerbirliği-Balıkesirspor (Eryaman)

27 Şubat Pazar:

13.30 Bandırmaspor-Adanaspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Ümraniyespor-Samsunspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 İstanbulspor-Kocaelispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

28 Şubat Pazartesi:

20.00 Menemenspor-Altınordu (Menemen İlçe)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup

27 Şubat Pazar:

13.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP)

13.00 Karacabey Belediyespor-Bucaspor 1928 (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.00 Eskişehirspor-1922 Konyaspor (Eskişehir Yeni)

13.00 Ankara Demirspor-24 Erzincanspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.00 Nazilli Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu (Nazilli İlçe)

13.00 Kırşehir Belediyespor-Isparta 32 (Kırşehir Ahi)

13.00 Uşakspor-Akhisarspor (Uşak 1 Eylül)

13.00 Pazarspor-Amed Sportif Faaliyetler (Pazar İlçe)

Kırmızı Grup

27 Şubat Pazar:

13.00 Sarıyer-Çorum FK (Yusuf Ziya Öniş)

13.00 Bayburt Özel İdare-Bodrumspor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Sivas Belediyespor-Vanspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

13.00 Serik Belediyespor-Ankaraspor (Serik İsmail Oğan)

13.00 Turgutluspor-1461 Trabzon (Turgutlu 7 Eylül)

13.00 Sakaryaspor-İnegölspor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.00 Ergene Velimeşespor-Niğde Anadolu (Mustafa Kemal Atatürk)

13.00 Diyarbekirspor-Adıyaman FK (Diyarbakır)

13.00 Etimesgut Belediyespor-Afyonspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

28 Şubat Pazartesi:

13.00 Kahramanmaraşspor-Somaspor (7 Ocak)

TFF 3. Lig

1. Grup

27 Şubat Pazar:

13.00 Osmaniyespor-Belediye Kütahyaspor (7 Ocak)

13.00 Çatalcaspor-Elazığspor (Tepecik Şenol Güneş)

13.00 Bergama Belediyespor-Fatsa Belediyespor (İzmir Atatürk)

13.00 Karaman Belediyespor-Batman Petrolspor (Kemal Kaynaş)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Hendekspor (Kelkit İlçe)

13.00 Sancaktepe FK-Nevşehir Belediyespor (15 Temmuz)

13.00 Başkent Gözgözler Akademi-Bursa Yıldırımspor (Polatlı İlçe)

13.00 Artvin Hopaspor-Arnavutköy Belediyespor (Hopa İlçe)

13.00 Kahta 02-Erbaaspor (Kahta İlçe)

2. Grup

26 Şubat Cumartesi:

13.00 Hacettepe-Düzcespor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

27 Şubat Pazar:

13.00 68 Aksaray Belediyespor-Şile Yıldızspor (Dağılgan)

13.00 Kuşadasıspor-Darıca Gençlerbirliği (Kuşadası Özer Türk)

13.00 Elazığ Karakoçan-İskenderunspor (Elazığ Doğukent)

13.00 Bayrampaşa-52 Orduspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.00 Iğdır FK-Kalecik FK (Iğdır Şehir)

13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Yomraspor (Siirt Atatürk)

13.00 Alanya Kestelspor-Çarşambaspor (Alanya Milli Egemenlik)

13.00 Kızılcabölükspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

3. Grup

26 Şubat Cumartesi:

13.00 Esenler Erokspor-Mardin 1969 (Esenler Erokspor)

27 Şubat Pazar:

12.00 Çankaya FK-Karaköprü Belediyespor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

13.00 Fethiyespor-Orduspor 1967 (Fethiye İlçe)

13.00 Belediye Derincespor-Karabükspor (Belediye Derincespor Doğal Çim)

13.00 Karşıyaka-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Bornova Aziz Kocaoğlu)

13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Yeşilyurt DÇ Ofspor (Başpınar)

13.00 Modafen-Büyükçekmece Tepecikspor (Alemdağ)

13.00 Ağrı 1970-Ceyhanspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 İçel İdmanyurdu-Edirnespor (Mersin)